b6e8765f-d759-44de-973d-66316acd64c8
Wróć do listy

Atrapa Kamery Solarna Migająca Dioda Led Kamera IR 5882

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Atrapa Kamery Solarna Migająca Dioda Led Kamera IR 5882

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • DOKŁADNA IMITACJA – konstrukcja i szczegóły urządzenia (migająca, czerwona dioda, obiektyw z doświetleniem diodami emitującymi światło podczerwone IR, kabel) zostały wiernie odwzorowane, co podnosi s
  • ZASILANIE PANELEM SOLARNYM – wyposażona w panel słoneczny, który zasila diodę i pozwala na ładowanie baterii (brak w zestawie), które obsługują diodę w nocy.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 21/9/20,5cm; waga zestawu 326g.
  • NAKLEJKA OSTRZEGAWCZA – w zestawie dołączona jest naklejka informująca o instalacji systemu telewizji przemysłowej (CCTV) na terenie obiektu, co może stanowić dodatkową funkcję odstraszającą.
  • PROSTY MONTAŻ – niska waga oraz znajdujące się w komplecie kołki montażowe gwarantują proste zamocowanie w wielu rodzajach podłoża, a tym samym szybkie wykorzystanie urządzenia.
szt.

O produkcie

ATRAPA KAMERY CCTV DOKŁADNA IMITACJA – konstrukcja i szczegóły urządzenia (migająca, czerwona dioda, obiektyw z doświetleniem diodami emitującymi światło podczerwone IR, kabel) zostały wiernie odwzorowane, co podnosi skuteczność działań prewencyjnych. ZASILANIE PANELEM SOLARNYM – wyposażona w panel słoneczny, który zasila diodę i pozwala na ładowanie baterii (brak w zestawie), które obsługują diodę w nocy. SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 21/9/20,5cm; waga zestawu 326g. NAKLEJKA OSTRZEGAWCZA – w zestawie dołączona jest naklejka informująca o instalacji systemu telewizji przemysłowej (CCTV) na terenie obiektu, co może stanowić dodatkową funkcję odstraszającą. PROSTY MONTAŻ – niska waga oraz znajdujące się w komplecie kołki montażowe gwarantują proste zamocowanie w wielu rodzajach podłoża, a tym samym szybkie wykorzystanie urządzenia. SPECYFIKACJA zasilanie: panel słoneczny; 2x bateria AA 1,5V (brak w zestawie) wymiary urządzenia (dł/szer/wys): 21/9/20,5cm wymiary naklejki CCTV (dł/szer): 11/11cm waga zestawu: 326g waga z opakowaniem: 410g W ZESTAWIE atrapa kamery naklejka CCTV 3 kołki montażowe ze śrubami Działania prewencyjne na terenie obiektów przemysłowych, ale również i prywatnych posesji, mogą w wielu przypadkach zniechęcić do popełnienia czynu zabronionego, jakim jest chociażby przywłaszczenie mienią bądź wandalizm. Zastosowanie atrapy kamery przemysłowej to rozwiązanie, które zwróci uwagę osób zamierzających dokonać przestępstwa. Dokładna imitacja kamery posiada wszystkie elementy, które upodabniają ją do prawdziwego urządzenia . Migająca dioda przyciąga uwagę i sprawia wrażenie, że sprzęt jest stale aktywny oraz połączony z systemem monitoringu. Atrapa obiektywu z szeregiem diod i mitujących światło podczerwone (IR) powoduje, że urządzenie wygląda na działające również w nocy . Z tyłu obudowy wychodzi przewód, który ma zadanie naśladować podłączenie do systemu bezpieczeństwa obiektu Kod produktu: 5882
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
34,99 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię