Winiary Ketchup pikantny 560 g

Winiary Ketchup pikantny 560 g
9
59
 
0,56 kg
17,13 zł/1 kg

Winiary

Ketchup Pikantny WINIARY to uniwersalny dodatek o naturalnie gęstej konsystencji i doskonałym, wyrazistym smaku. Sprawdza się podczas przyrządzania różnego rodzaju dań i przekąsek. Zawiera odpowiednio dobraną kompozycje przypraw, które sprawiają, że potrawy stają się jeszcze ciekawsze. Do produkcji jednej 560 gramowej butelki ketchupu wykorzystano aż 1 kg soczystych pomidorów pochodzących z otwartych upraw gruntowych. Warzywa dojrzewały na pełnym słońcu w naturalnych warunkach, spełniających wszystkie obowiązujące normy.

Pikantny Ketchup WINIARY zdaje egzamin w połączeniu z popularnymi fast-foodami. Podkreśla smak zapiekanek, frytek, hamburgerów oraz cheeseburgerów. Wiele osób nie wyobraża sobie spożywania pizzy bez tego uniwersalnego dodatku. Ponadto, sprawdza się w połączeniu z kurczakami z pieca i hot-dogami. Dlatego, osoby zamawiające takie przysmaki lub umiejące je przygotować samodzielnie powinny mieć pod ręką wyrazisty, pikantny ketchup. Poza tym może zwiększać wyrazistość potraw spożywanych na śniadanie, na przykład:
• tostów,
• parówek,
• kanapek z wędliną lub serem.

Pikantny ketchup WINIARY to doskonały dodatek do potraw z grilla urządzonego w ogrodzie lub na działce. W takich przypadkach sprawdza się jako dodatek do szaszłyków, grillowanych kiełbasek, kurczaka albo żeberek. Ponadto, może być łączony z przygotowywanymi w ten sposób ziemniakami, cukiniami, bakłażanami i innymi warzywami.

WINIARY Pikantny Ketchup to produkt wysokiej jakości, który nie zawiera skrobi i konserwantów. Został przygotowany przy użyciu naturalnej metody utrwalania żywności, czyli pasteryzacji. Posiada wyrazisty smak, który pozwala odmieniać oblicze codziennych potraw lub ich nieco bardziej wyszukanych odpowiedników. Sprawdza się nie tylko w kuchni polskiej, ale również w meksykańskiej lub amerykańskiej. Dzięki jego wykorzystaniu nawet zwyczajne dania nabiorą zupełnie innego, znacznie bardziej wyrazistego charakteru.

Kup pikantny ketchup WINIARY i ciesz się wyjątkowym smakiem dań i przystawek!

  • z 1 kg pomidorów z otwartych upraw gruntowych
  • czysty skład, bez skrobi

Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu