Winiary Ketchup łagodny 560 g

Winiary Ketchup łagodny 560 g
9
79
 
0,56 kg
17,48 zł/1 kg

Winiary

WINIARY ketchup łagodny to intensywnie pomidorowy produkt, który podkreśla smak wielu potraw. Jest wyraźnie gęsty i pomidorowy – bez dodatków w postaci sztucznych polepszaczy czy zagęszczającej skrobi. Do wyprodukowania jednego opakowania produktu wykorzystano kilogram soczystych pomidorów. Użyto warzyw pochodzących z naturalnych upraw gruntowych o otwartym charakterze. Pomidory dojrzewały przez długi czas w słońcu, dzięki czemu ketchup jest tak bardzo wyraźny w smaku. Jest to produkt niezastąpiony w domu, jak i gastronomii. Ma setki zastosowań, dzięki czemu jest jednym z najchętniej wybieranych sosów. Ketchup WINIARY łagodny ma delikatny smak.

Łagodny ketchup WINIARY ma prosty skład, w którym nie da się uświadczyć zbędnych wypełniaczy. To produkt dobrze znany na polskich stołach. Klasyczny, gęsty sos pomidorowy dodaje smaku wielu daniom. Tajemnicą wyjątkowego smaku ketchupu łagodnego WINIARY jest:
• czysty skład, bez zbędnych dodatków;
• specjalnie dobrana mieszanka przypraw;
• wysoka jakość pomidorów użytych do produkcji;
• naturalna gęstość, dzięki dużej zawartości pomidorów;
• oryginalny skład – niezmieniony od lat.

Wypróbuj ketchup łagodny WINIARY i ciesz się jego kultowym smakiem!

  • z 1 kg pomidorów z otwartych upraw gruntowych
  • czysty skład, bez skrobi

Ketchup łagodny. Produkt pasteryzowany.

Potrzebujemy Twojej zgody

Ta zawartość jest dostarczana przez YouTube. W przypadku odtworzenia treści, mogą być przetwarzane dane osobowe i ustawienia cookies.

Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdym momencie, klikając w tym celu link Ustawienia cookies w stopce strony. Przetwarzanie danych do momentu wycofania zgody będzie zgodne z prawem.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu