E. Wedel Chałwa królewska o smaku waniliowym 250 g

E. Wedel Chałwa królewska o smaku waniliowym 250 g
11
99
 
0,25 kg
47,96 zł/1 kg

E. Wedel

Markę E.Wedel znają tysiące, jeśli nie miliony Polaków. Od ponad 170 lat najlepsi cukiernicy dzielą się swoimi doświadczeniem i komponują niezapomniane, pilnie strzeżone receptury. Ich maestrię możesz poczuć w takich produktach, jak: Torcik Wedlowski, Pawełek, Bajeczny, Pierrot, Mieszanka Wedlowska, luksusowe praliny, tabliczki czekolad i... Chałwa Królewska!
Ty myślisz... klasyczny smak? My mówimy... Chałwa Królewska waniliowa! Krucha, delikatna, rozpływająca się w ustach, a do tego mmMmm... przepyszna! Jej waniliowy smak rozpieszcza podniebienie i zachęca do sięgania po jeszcze, i jeszcze, i jeszcze więcej przyjemności.
Należysz do miłośników Królewskiej Chałwy waniliowej? Mamy dla Ciebie dobrą informację! Twój ulubiony przysmak jest dostępny w dużym opakowaniu. Spróbuj, jaki dobry!
• Krucha chałwa
• Delikatny waniliowy smak
• Opakowanie 250 g
• Idealne do jedzenia solo i dzielenia się z bliskimi
Chałwa waniliowa dostępna jest również w dwóch mniejszych opakowaniach, 50-gramowym i 100-gramowym. Chałwa Królewska to także inne smaki. Możesz zasmakować w: Chałwie Królewskiej kakaowo-waniliowej, Chałwie Królewskiej z kawałkami orzechów i Chałwie Królewskiej bakaliowej.

Chałwa sezamowa o smaku waniliowym

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu