E. Wedel Chałwa Królewska kakaowa 50 g

E. Wedel Chałwa Królewska kakaowa 50 g
3
25
 
0,05 kg
65,00 zł/1 kg

E. Wedel

E.Wedel to długoletnia tradycja, pilnie strzeżone receptury i pokolenia Polaków, które pokochały słodkie wyroby. Od rozpływających się w ustach czekolad, przez lekkie pianki Ptasie Mleczko®, aż po kultowe batoniki, takie jak Bajeczny czy Pawełek. W portfolio marki znajduje się również Chałwa Królewska, która zachwyca swoją delikatnością i kruchością.
Kakao czy wanilia? Nie możesz się zdecydować? Już nie musisz! E.Wedel przygotował 2w1 - chałwę kakaową i chałwę waniliową. Rozpływająca się w ustach Chałwa Królewska to dwa smaki w jednym opakowaniu. Idealnie skomponowany mariaż smaków zapewnia unikalne doznania i przenosi do krainy wyrafinowanych słodyczy.
Oprócz aromatycznej wanilii w chałwie znajduje się starannie wyselekcjonowane kakao z Ghany, które na całym świecie znane jest z najwyższej jakości i głębokiego, kakaowego posmaku.
Spróbuj doskonałej Chałwy Królewskiej o smaku kakaowo-waniliowym!
• Krucha i delikatna chałwa
• 2 smaki: kakao i wanilia
• Najwyższej jakości kakao z Ghany
• Chałwa Królewska doskonale smakuje solo, jak i jako dodatek do ciast i deserów
• Opakowanie 50 g
Chałwa Królewska kakaowo-waniliowa to tylko jeden ze smaków, które E.Wedel ma do zaoferowania. W ofercie dostępne są również: Chałwa Królewska z kawałkami orzechów. Chałwa Królewska waniliowa i Chałwa Królewska bakaliowa.

Chałwa sezamowa z kakao

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu