E. Wedel WW Mleczna czekolada & krem orzechowy 47 g

E. Wedel WW Mleczna czekolada & krem orzechowy 47 g
2
85
 
0,047 kg
60,64 zł/1 kg

E. Wedel

E.Wedel, marka z długoletnią tradycją, tworzy nie tylko rozpływające się w ustach unikalne czekolady, ale również przepyszne, kruche wafelki przekładane nadzieniem orzechowym.
Kultowe już WW to cztery wafelki z kremem z orzechów arachidowych, pozyskiwanych od certyfikowanych dostawców z Argentyny. Wielu Polaków zajadało się WW podczas szkolnych przerw, a po latach sięga po nie jak po słodką przekąskę, którą można się podzielić z innymi.
Wafelki z nadzieniem orzechowym WW zostały oblane oryginalną wedlowską czekolada mleczną, która powstaje ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany. Skład harmonijnie uzupełnia mleko pochodzące w zdecydowanej większości od polskich dostawców. Dzięki specjalnym metodom produkcyjnym wedlowska czekolada mleczna doskonale rozpływa się w ustach, zapewniając unikalne doświadczenie. Sensoryczne doznania pogłębiają kruche, chrupiące wafelki.
Wafelki WW możesz mieć zawsze pod ręką! A dzięki temu szybko zaspokoisz apetyt na coś słodkiego lub, gdy potrzebujesz, wyczarujesz pyszne ciasto z wafelkami. Z WW stworzysz przepyszny, chrupiący spód, efektownie udekorujesz wierzch tortu lub jego brzegi. W kulinarnych eksperymentach ogranicza Cię tylko wyobraźnia i możesz ją rozbudzić właśnie dzięki kruchym wafelkom WW.
Marzy Ci się chwila słodkiej przyjemności? Sięgnij po wafelki w mlecznej czekoladzie!
• Mała, słodka przekąska, którą łatwo podzielisz się z innymi
• Oryginalna wedlowska czekolada mleczna
• Najwyższej jakości kakao z Ghany
• Nadzienie z orzechów arachidowych
• Opakowanie 47 g
Spróbuj również wafelków WW w gorzkiej czekoladzie i WW Peanut Butter. A jeśli chcesz zasmakować w wafelkach w nieco innej formie, wgryź się w WW Wafel Wedlowski XXL.

  • klasyk

Cztery wafelki przekładane kremem (18,5 %) orzechowym arachidowym w mlecznej czekoladzie.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu