E. Wedel Pawełek Duo Batonik czekolada 45 g

E. Wedel Pawełek Duo Batonik czekolada 45 g
2
85
 
0,045 kg
63,33 zł/1 kg

E. Wedel

Baton, który zachwyca potrójnie czekoladowym smakiem? Taki jest Pawełek Duo Czekolada! Kultowy już baton czekoladowy w zaskakującej odsłonie to sposób na chwilę przyjemności i pretekst, by zrobić sobie przerwę od codziennych obowiązków.
O Pawełku Duo Czekolada można powiedzieć, że jest to zarówno baton czekoladowy, jak i baton karmelowy! Dlaczego? Pięć kruchych kostek, które skrywają krem czekoladowy, od góry oblewa czekolada biała karmelowa, a od dołu czekolada gorzka. Środek to klasyka – intensywne w smaku, gęste nadzienie czekoladowe, które obłędnie rozpływa się w ustach.
Jak powstaje czekolada karmelowa? Smakoszom słodkości znana jest czekolada mleczna, gorzka i czekolada biała. Ale karmelowa? To unikat stworzony przez E.Wedel! Czekolada karmelowa powstaje z wyjątkowego proszku karmelowego, czyli mieszkanki skarmelizowanego mleka, cukru i masła. To właśnie dzięki tym składnikom czekolada biała karmelowa ma tak niezwykły kolor i bogaty smak.
Zasmakuj w mocno czekoladowym batonie Pawełek Duo Czekolada!
• Pięć pysznych kostek czekoladowych
• Czekolada karmelowa i czekolada gorzka
• Intensywne i gęste nadzienie czekoladowe
• Opakowanie 45 g
Wolisz inne smaki? Nic straconego - doświadczeni wedlowscy czekoladnicy stworzyli kilka wariantów smakowych. Odkryj takie batony, jak: Pawełek Toffi, Pawełek Duo Kokos, Pawełek Śmietanka, Pawełek Advocat, Pawełek Caffe latte.

Batonik z czekolady białej karmelowej i gorzkiej z nadzieniem (44 %) czekoladowym.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu