E. Wedel Pawełek Duo Batonik kokos 44 g

E. Wedel Pawełek Duo Batonik kokos 44 g
2
79
 
0,044 kg
63,41 zł/1 kg

E. Wedel

Smak rajskiej egzotyki zamknięty w kultowej, wedlowskiej czekoladzie gorzkiej? Spróbuj Pawełka Duo Kokos i zachwyć się niezwykle harmonijną symfonią smaków - czekolady, kokosa i karmelu!
Jeśli potrzebujesz chwili tylko dla siebie, rozsiądź się wygodnie... a my przeniesiemy Cię do słodkiej krainy, w której czas się zatrzymuje, a każda sekunda upływa pod znakiem czekoladowej przyjemności. Zapytasz – jak to możliwe? Wszystkie dzięki pięciu kostkom wedlowskiej czekolady. A konkretnie... połączeniu czekolady gorzkiej z unikalną czekoladą karmelową.
Intensywny smak ciemnej czekolady zawdzięczamy starannie wyselekcjonowanym ziarnom kakaowca z Ghany. Za to wedlowska czekolada karmelowa powstaje z lekko skarmelizowanej mieszanki mleka, cukru i masła. I to właśnie dzięki niej ma tak apetyczny kolor i smak.
Kultowy baton od E.Wedel zachwyca gęstym kremem i kruchą czekoladą już od 1987 roku, ale wciąż kusi niebanalnymi połączeniami smakowymi i przyjemnością, która pozwala na słodką chwilę zapomnienia.
Baton czekoladowy z kremem koksowym? Wgryź się w Pawełka Duo Kokos!
• Pięć kostek oryginalnej wedlowskiej czekolady
• Czekolada gorzka i czekolada karmelowa
• Najwyższej jakości kakao z Ghany
• Intensywne nadzienie kokosowe
• Opakowanie 44 g
Zasmakował Ci baton kokosowy i szukasz kolejnych smaków? E.Wedel stworzył również kilka innych wariantów - Pawełek Duo Czekolada, Pawełek Toffi, Pawełek Śmietanka, Pawełek Advocat i Pawełek Caffe latte.

Batonik z czekolady gorzkiej i białej karmelowej z nadzieniem (44 %) kokosowym.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu