Winiary Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym 120 g (12 sztuk)

Winiary Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym 120 g (12 sztuk)
4
39
 
0,12 kg
36,58 zł/1 kg

Winiary

WINIARY bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym to produkt, który podkreśla smak i aromat wielu potraw. Charakteryzuje go niezwykły zapach tradycyjnych przypraw, jak ziele angielskie i liść laurowy z drobiem.

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym to szybkie i proste rozwiązanie, które może wspomóc Cię w codziennym gotowaniu w domu. Produkt jest dostępny w opakowaniu zawierającym 12 kostek. Specjalnie dobrane przyprawy, które są od wielu lat znane w polskiej kuchni, idealnie pasują do większości przygotowywanych posiłków. Bez znaczenia, czy jest to tradycyjna zupa, gulasz, risotto czy filet z kurczaka. Bulion WINIARY podkreśli smak zarówno potraw warzywnych, jak i mięsnych.

WINIARY bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym to nie tylko gwarancja znakomitego smaku posiłków. To także pewność, że każde ugotowane danie będzie bardzo aromatyczne i dobrze doprawione.
Produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Do podkreślenia smaku potrawy, wystarczy rozpuścić 1 kostkę produktu w około 1 litrze wrzącej wody. Aby uzyskać wyrazisty, esencjonalny bulion, należy dodać 2 kostki bulionu.

WINIARY bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym to przede wszystkim:
- prawdziwa głębia smaku,
- prostota w użyciu, bez względu na stopień zdolności kulinarnych,
- doskonały smak, dzięki idealnie dobranym składnikom.
Kup Bulion drobiowy WINIARY z zielem angielskim i liściem laurowym i przygotuj dania o wyjątkowym smaku!

  • łatwe otwieranie

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu