Winiary Bulion cielęcy 120 g (12 sztuk)

Winiary Bulion cielęcy 120 g (12 sztuk)
4
39
 
0,12 kg
36,58 zł/1 kg

Winiary

WINIARY Bulion cielęcy to wszechstronny produkt, który ulepsza smak potraw i wydobywa z nich to, co najlepsze. To 12 aromatycznych kostek umieszczonych w poręcznym opakowaniu. Bulion cielęcy WINIARY wyróżnia się delikatnym smakiem, który nie przytłacza innych składników przygotowywanych potraw.

Bulion cielęcy WINIARY to łatwy w użyciu produkt oraz szybkie rozwiązanie, które może wspierać Cię podczas gotowania w domu. WINIARY cielęcy bulion i jego subtelny smak sprawia, że jest idealną bazą do przygotowania warzywnych zup kremów, które nie potrzebują wyrazistego, mięsnego smaku. Bulion cechuje się delikatnym, cielęcym aromatem, który sprawia, że produkt nadaję się również do przygotowania mięs w sosach własnych, gulaszy czy sosów pieczeniowych. Bulion cielęcy WINIARY to gwarancja smaku oraz idealnie przyprawionej potrawy. Po użyciu produktu, nie ma konieczności jej doprawiania.

WINIARY Bulion cielęcy szybko rozpuszcza się w wodzie. Aby uzyskać subtelną w smaku bazę do przygotowywanej potrawy, wystarczy rozpuścić jedną kostkę bulionową w 1 litrze wrzącej wody. Dla bardziej wyrazistego bulionu, można dodać dwie kostki bulionowe na taką samą ilość wrzącej wody.

Wśród głównych cech WINIARY bulionu cielęcego wyróżnia się:
- wszechstronne zastosowanie w kuchni do przyrządzania wielu rodzajów dań;
- delikatny smak cielęciny, która nie przytłacza innych składników;
- wydajność produktu;
- pewność, że danie zawsze się uda.
Zastosuj bulion cielęcy WINIARY w swojej kuchni i odkryj wyjątkowy aromat potraw!

  • łatwe otwarcie

Bulion cielęcy.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu