Zyskaj na zakupach z kuponami Mój Carrefour

Poniżej znajdziesz aktualne kuponu zniżkowe dostępne z aplikacją  MÓJ CARREFOUR  w sklepach stacjonarnych

Nie zwlekaj! Aktywuj kupony w aplikacji Mój Carrefour i ciesz się wyjątkowymi ofertami! Szukasz pomysłu na pyszny obiad? Skorzystaj z rabatu na ćwiartkę z kurczaka! A do smarowania chleba czy pieczenia pysznych ciast, idealne będzie masło MC - również w promocji! A jeśli lubisz słodkości, nie przegap okazji na kultowe Ptasie Mleczko! A co powiesz na pyszną kawę? Teraz możesz zaopatrzyć się w kawę Lavazza 1kg (w ziarnach) w rewelacyjnej cenie! A jeśli szukasz prezentu z okazji dnia kobiet, to zawsze sprawdzi się przepięknie ozdobiony bukiet kwiatów. To tylko kilka z ofert, które czekają na Ciebie w aplikacji Mój Carrefour! Nie przegap okazji!

Wskazywane najniższe ceny, które obowiązywały w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru odnoszą się do najniższej ceny w całej sieci Hipermarketów Carrefour i Supermarketów Carrefour. W każdym sklepie konsument znajdzie dla danego przecenionego produktu informację o najniższej cenie, która obowiązywała w danym sklepie w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką w przypadku produktów ulegajacych szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru dla produktów oferowanych do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni. 

Odbierz rabat do 30 zł dla nowych użytkowników aplikacji Mój Carrefour

1. Pobierz aplikację Mój Carrefour i zarejestruj się
2. Aktywuj w aplikacji kupon dla nowych użytkowników. Aby aktywować kupon wpisz kod z papierowego kuponu otrzymanego podczas zakupów w sklepie w dniach od 15 lutego 2024 roku do 30 marca 2024 r.
3. Zeskanuj swoją Kartę Mobilną przy kasie na kolejne zakupy za min. 200 zł.  
Akcja trwa od 15 lutego 2024 roku do 30 marca 2024 r. Aktywowany kodem kupon możesz zrealizować do 6 kwietnia 2024 r. Szczegóły akcji dostępne w regulaminie.

 

Drogi Kliencie,
Od dnia 01.03.2024 r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.

Wycofujemy usługę Tank&Go w aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”, opartą o cyfrowy portfel Masterpass i umożliwiającą na wybranych Stacjach Paliw sieci Carrefour zatankowanie i dokonanie zapłaty za zatankowane paliwo bez konieczności udawania się do kasy.

Zmiana w Regulaminie jest wiążąca od dnia 01.03.2024 r.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zmian, możesz do dnia 01.03.2024 r. zrezygnować z aplikacji „Mój Carrefour” oraz z udziału w Programie Rodzinka w sposób opisany w Regulaminie.

 

Z dniem  27.05.2024 r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie Aplikacji Mobilnej Mój Carrefour i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.

Kończymy program punktowy Rodzinka, który obecnie obowiązuje w sklepach Carrefour Market. Do 25 maja 2024 r w sklepach Carrefour Market możesz zbierać punkty i zgromadzone 600 pkt wymieniać na e-kupon Nagroda 10 zł.
Pamiętaj, jeśli posiadasz plastikową kartę Rodzinka możesz ją zarejestrować w aplikacji mobilnej Mój Carrefour i korzystać z kuponów i ofert w aplikacji.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zmian możesz w terminie do dnia 27.05.2024 r. zrezygnować z aplikacji Mój Carrefour oraz z udziału w Programie Rodzinka w sposób opisany w Regulaminie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres e-mail: [email protected] lub zadzwoń 801 200 000*, 22 899 89 98*.

*Koszt połączenia wg stawek operatora.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu