Zyskaj na zakupach z kuponami Mój Carrefour lub z Kartą Seniora

Poniżej znajdziesz aktualne kupony zniżkowe dostępne z aplikacją  MÓJ CARREFOUR  w sklepach stacjonarnych lub po zeskanowaniu plastikowej Karty Seniora Carrefour. Promocja z kuponem 10% w weekendy nie dotyczy plastikowej Karty Seniora.

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej akcji promocyjnej w Carrefour! Aktywuj kupony w aplikacji Mój Carrefour i ciesz się wyjątkowymi rabatami. W dniach od 20 do 22 maja, z aplikacją, możecie kupić ćwiartkę z kurczaka w promocyjnej cenie. Od 20 do 25 maja, również z aplikacją, dostępne są praliny Lindor oraz świeże borówki. Dodatkowo w promocji znajdziecie pyszne ciastka Kinder Cards oraz płatki śniadaniowe Nestle. Przypominamy też, że w każdy weekend i w piątki możesz skorzystać ze zniżki 10% na zakupy (o wartości od 80 do 300 zł). Aktywuj kupony już dziś i zaoszczędź na swoich ulubionych produktach! Carrefour – lepsze zakupy każdego dnia.

Wskazywane najniższe ceny, które obowiązywały w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru odnoszą się do najniższej ceny w całej sieci Hipermarketów Carrefour i Supermarketów Carrefour. W każdym sklepie konsument znajdzie dla danego przecenionego produktu informację o najniższej cenie, która obowiązywała w danym sklepie w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką w przypadku produktów ulegajacych szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru dla produktów oferowanych do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni. 

Drogi Kliencie,
Cieszymy się, że możemy ogłosić dołączenie Carrefour jako partnera Programu PAYBACK z dniem 27 maja 2024 r.
W związku z tym, aktualizujemy  Regulamin o postanowienia dotyczące m.in. dodania Karty PAYBACK do Aplikacji “Mój Carrefour”. 


Ponadto od 27.05. 2024 r. zasady korzystania z Karty Seniora opisuje Regulamin Programu Senior. Prawa i obowiązki Użytkowników aplikacji oraz zasady korzystania z niej określa Regulamin aplikacji Mój Carrefour.  

Od 27.05.2024 r. nie będzie możliwe dokonywanie płatności mobilnych w Aplikacji “Mój Carrefour”.
Szczegółowe informacje dotyczące Programu Payback w Carrefour znajdziesz na stronie internetowej www.Payback.pl

Z dniem  27.05.2024 r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie Aplikacji Mobilnej Mój Carrefour i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.

Kończymy program punktowy Rodzinka, który obecnie obowiązuje w sklepach Carrefour Market. Do 25 maja 2024 r w sklepach Carrefour Market możesz zbierać punkty i zgromadzone 600 pkt wymieniać na e-kupon Nagroda 10 zł.
Pamiętaj, jeśli posiadasz plastikową kartę Rodzinka możesz ją zarejestrować w aplikacji mobilnej Mój Carrefour i korzystać z kuponów i ofert w aplikacji.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zmian możesz  zrezygnować z aplikacji Mój Carrefour oraz z udziału w Programie Rodzinka w sposób opisany w Regulaminie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres e-mail: [email protected] lub zadzwoń 801 200 000*, 22 899 89 98*.

*Koszt połączenia wg stawek operatora.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu