Aplikacja Mobilna Mój Carrefour

Lista sklepówRegulamin akcji
  1. Pobierz aplikację Mój Carrefour i zarejestruj się w terminie od 2 do 30 kwietnia!
  2. Zapoznaj się z regulaminem akcji
  3. Przed zakupami aktywuj specjalny kupon w aplikacji (kupon jednokrotnego użycia).
  4. Zrób zakupy za minimum 200zł i podczas zakupów zeskanuj kartę mobilną przy kasie. Do kwoty minimalnej 200zł zaliczają się zakupy po uwzględnieniu rabatów oraz produktów wykluczonych.
  5. Odbierz e-Bon w aplikacji (w zakładce menu/korzyści i promocje) na kolejne zakupy ważny 14 dni od kolejnego dnia po jego otrzymaniu.

*Akcja jednokrotnego użycia.
Akcją są objęte wszystkie produkty dostępne w sklepie z wyjątkiem: paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych; doładowań telefonicznych pre-paid; płatności dokonywanych w kasach w ramach programu „Twoje Rachunki”; alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa); preparatów do początkowego żywienia niemowląt; wszystkich produktów dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, takich jak: Karty Podarunkowe Carrefour i Karty Podarunkowe innych emitentów zewnętrznych dostępnych w Placówkach Carrefour, zakup ubezpieczeń, wypłata gotówki w ramach usługi „Cashback; wszystkich produktów oferowanych przez Decathlon znajdujących się w specjalnej strefie oznaczonej „strefą Decathlon”, lotto.

Z aplikacją Mój Carrefour codzienne zakupy są szybkie, łatwe, przyjemne i oszczędne. Korzystasz ze zniżek nawet do -50%, a w piątek i sobotę 10% rabatu na całe zakupy. Dzięki aplikacji masz dostęp do nowoczesnych funkcji, które ułatwiają zakupy. Oszczędzaj z aplikacją Mój Carrefour

* Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczanych przy kasie). Kupon nie łączy się z innymi kuponami na całe zakupy, w tym z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz nie łączy się z innymi akcjami specjalnymi.

Kupon 10% rabatu na zakupy w każdy weekend nie dotyczy zakupu: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", Lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego i małego AGD (w tym akcesoriów RTV AGD) oraz wszystkich produktów z działu Multimedia, w tym dronów., wszystkich urządzeń marki KARCHER, alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp. (z wyjątkiem piwa), wszystkich produktów oferowanych przez Decathlon znajdujących się w specjalnej strefie oznaczonej "strefą Decathlon" oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.

Na wyciągnięcie Twojej appki

Nie przegapisz żadnej ciekawej oferty. Jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowymi kuponami zniżkowymi. Dobrze wiedzieć, jak i kiedy oszczędzać. 

Wszystkie produkty możesz obejrzeć w naszych gazetkach dostępnych w aplikacji. Znajdziesz tam aktualne oferty, wyjątkowe okazje.

Oszczędzasz czas! Przy kasie nie wypakowywujesz produktów z koszyka. Wystarczy, że pokażesz wygenerowany kod kreskowy.

Rób zakupy z aplikacją i miej paragony pod ręką, dzięki którym łatwiej będziesz zarządzać swoimi wydatkami.

Sam sprawdzisz, co ile kosztuje. Błyskawicznie! Czytnik cen masz w aplikacji.

Karta Rodzinka i Karta Seniora zawsze pod ręka, w Twoim telefonie.

Nie kupuj przypadkowo. Przygotuj listę zakupów korzystająć z aplikacji. W ten sposób oszczędzasz, bo robisz przemyślane zakupy.

Nie musisz mieć ze sobą karty płatniczej ani gotówki. Korzystając z aplikacji płacisz wygodnie za zakupy swoim smartfonem.

Nie ominą Cię żadne promocje i okazje. W każdej chwili możesz sprawdzić wszystkie zniżki, rabaty, specjalne oferty.

 

Drogi Kliencie,
Z dniem  27.05.2024 r. w życie wchodzą zmiany w Regulaminie Aplikacji Mobilnej Mój Carrefour i Programu Rodzinka dla stałych Klientów.


Kończymy program punktowy Rodzinka, który obecnie obowiązuje w sklepach Carrefour Market. Do 25 maja 2024 r w sklepach Carrefour Market możesz zbierać punkty i zgromadzone 600 pkt wymieniać na e-kupon Nagroda 10 zł.
Pamiętaj, jeśli posiadasz plastikową kartę Rodzinka możesz ją zarejestrować w aplikacji mobilnej Mój Carrefour i korzystać z kuponów i ofert w aplikacji.

Jeżeli nie akceptujesz powyższych zmian możesz w terminie do dnia 27.05.2024 r. zrezygnować z aplikacji Mój Carrefour oraz z udziału w Programie Rodzinka w sposób opisany w Regulaminie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pisząc na adres e-mail: [email protected] lub zadzwoń 801 200 000*, 22 899 89 98*.

*Koszt połączenia wg stawek operatora.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu