Nasza wędzarnia

Co to za działanie?

Wiemy doskonale, jak dużą wagę przykłada klient do tego, by wybierać produkty naturalne, zdrowe i świeże. Teraz najwyższej jakości wędliny i wędzonki dostarczamy w Naszej Wędzarni. Produkujemy je wyłącznie z mięsa od polskich dostawców i z naturalnych składników, gwarantując autentyczny smak tradycyjnych wędlin.

Jaki problem był na początku?

Brak ogólnodostępnych informacji na temat procesów produkcji wędzonek i kiełbas. Wciąż funkcjonujące przekonanie, że sprzedawane w hipermarketach wędliny są nieświeże, nieznanego pochodzenia i niskiej jakości.

Czy to jest naprawdę nowe?

Wędzarnia Carrefour powstała kilka lat temu, jednak wciąż się rozwijamy, by zapewnić nie tylko najwyższą jakość, ale też jak najszerszy wybór tradycyjnie wytwarzanych wędlin i wędzonek.

Jaki jest nasz cel?

Aktualnie skupiamy się na zmianach receptur, mających na celu usunięcie sztucznych przypraw i polepszaczy smaku ze wszystkich produktów Naszej Wędzarni. W 2018 roku „wyczyściliśmy” etykiety na 11 produktach. Do końca 2019 roku planujemy zakończyć ten proces i wprowadzić zmiany we wszystkich pozostałych produktach z naszej oferty.

Co sprawia, że nasze działania nie są pustymi obietnicami?

W Naszej Wędzarni łączymy sprawdzone receptury i nowoczesną technologię, dzięki czemu możemy oferować świeże i wysokiej jakości produkty każdego dnia. Nad jakością i smakiem naszych wędlin czuwają specjaliści, którzy doradzają przy wyborze i udzielają wszelkich niezbędnych informacji.

Poznaj smak wyrobów Naszej Wędzarni
Dla większości smakoszy wędliny i wędzonki to jeden z ulubionych składników śniadania czy letniego grilla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy nową linię produktów z Naszej Wędzarni, gdzie stosujemy sprawdzone receptury do wędzenia na ciepło dymem wytwarzanym z drewna drzew liściastych.

Dzięki tej recepturze nasze wyroby zyskują wspaniały smak i aromat, a także złocistą skórkę. Dbając o zachowanie najlepszych standardów procesu produkcji, gwarantujemy najwyższą jakość i swieżość naszych produktów. Zapraszamy do delektowania się smakiem kiełbas, szynek, polędwicy oraz baleronu.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu