Kontrola jakości i smaku

JAKOŚĆ I SMAK NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Produkcję marki własnej monitorują niezależne laboratoria. Produkty przechodzą testy konsumenckie.

Co to za działanie?

Produkty marki Carrefour powstają z myślą o Klientach, którzy zwracają uwagę na jakość, ale nie chcą przepłacać. Dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny, mogą być tańsze od swoich markowych odpowiedników, zachowując równie wysoką lub wyższą jakość.

Jaki problem był na początku?

Bardzo często tańsze produkty kojarzone są z niską jakością i gorszym składem.

Jaki jest nasz cel?

Optymalizacja składu produktów do 2022 roku – eliminacja kontrowersyjnych składników oraz stały rozwój asortymentu.

Czy to jest naprawdę nowe?

Temat nie jest nowy, ale wciąż aktualny i istotny dla naszych Klientów. Marka własna od lat pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów pod względem jakości i składu.

Co sprawia, że nasze działania nie są pustymi obietnicami?

Produkty marki własnej Carrefour są tańsze od swoich markowych odpowiedników średnio o 20-40%, zachowując równie wysoką lub wyższą jakość. W naszej ofercie posiadamy produkty certyfikowane (certyfikat MSC i FSC). Nie spoczywamy na laurach, wciąż poszukujemy produktów zapewniających dodatkowe wartości zdrowotne, np. będących dobrym źródłem witamin, minerałów, błonnika, kwasów omega-3, a także produktów BIO, bez GMO i bezglutenowych. Dbamy także o naszych dostawców. Wspieramy ich naszą wiedzą i stwarzamy nowe możliwości rozwoju, dzięki temu mogą więcej inwestować w linie produkcyjne i zdobywają certyfikaty jakościowe. Wspólnie udoskonalamy produkty i rozwijamy asortyment.

Maślane brioszki z kremem pistacjowym
Quesadilla z kukurydzą
Porzeczkowa Panna Cotta
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu