Kontrola produktów na każdym etapie produkcji

Co to za działanie?

Produkty "Jakość z Natury Carrefour" to wyselekcjonowana gama świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców. Wszystkie produkty z tej oferty zostały wyprodukowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Jaki problem był na początku?

Brak kontroli i wiedzy o pochodzeniu produktów, które trafiają na nasze talerze, a co za tym idzie – brak pewności o najlepszą jakość tego, co zjadamy każdego dnia.

Jaki jest nasz cel?

„Jednym ze strategicznych celów Carrefour jest upowszechnienie produktów wysokiej jakości i zwiększenie asortymentu dostępnego w sklepach sieci.Polscy klienci coraz częściej poszukują produktów, do których mają zaufanie: w pełni identyfikowanych i powstających z poszanowaniem środowiska naturalnego.Dlatego podejmujemy kolejne działania w zakresie promocji naturalnych produktów o najwyższych walorach smaku i bezpieczeństwa. Na przełomie czerwca i lipca 2018 roku rozbudowaliśmy linię produktów”Jakość z Natury Carrefour”, wprowadzając do asortymentu: pomidory, ogórki, buraki i ser pleśniowy. W kolejnych latach planujemy rozszerzać asortyment o minimum cztery produkty rocznie”.

Czy to jest naprawdę nowe?

Carrefour już od 1997 roku współpracuje z producentami żywności opatrzonej znakiem „Jakość z Natury Carrefour”. To potrzeba zdrowego odżywiania się i prawdziwych, naturalnych smaków staje się z roku na rok coraz większa.

Co sprawia, że nasze działania nie są pustymi obietnicami?

  • Każdy z produktów, przed jego oznaczeniem marką „Jakość z Natury Carrefour”, przechodzi szereg testów jakościowych i regularnych kontroli przeprowadzanych przez niezależne laboratoria. Takie działania dają nam pewność, że oferujemy produkty tylko z gwarancją najwyższej jakości.
  • To produkty bez sztucznych konserwantów, wytworzone z pełnym poszanowaniem otaczającej nas przyrody i wolne od surowców modyfikowanych genetycznie (GMO).
  • Dostawcy produktów „Jakość z Natury Carrefour” troszczą się o środowisko naturalne i dobrostan zwierząt.
  • Firma ściśle współpracuje z wybranymi rolnikami, aby zagwarantować najwyższą jakość procesu produkcji. Carrefour zapewnia wsparcie merytoryczne i dzieli się z partnerami wiedzą oraz dobrymi praktykami również z zagranicznych rynków, na których rozwijana jest gama „Jakość z Natury Carrefour”.
  • Stale poszukujemy potencjalnych partnerów, gotowych do podjęcia współpracy.
Kurczak w sosie mandarynkowym
Kurczak z grillowanymi ziemniakami
Gratin ziemniaczany
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu