Kontrakty farmerskie z polskiemi dostawcami

Co to za działanie?

Carrefour podpisał siedem kontraktów farmerskich z lokalnymi dostawcami. Z takiego układu wynika korzyść dla wszystkich. My zyskujemy ekskluzywną produkcję wysokiej jakości sezonowych owoców i warzyw, a dostawcy – gwarancję realizowanych zamówień.

Jaki problem był na początku?

„Carrefour przywiązuje ogromną wagę do zdrowego odżywiania, starając się każdego dnia zapewnić w swojej ofercie świeże i smaczne warzywa i owoce. Tylko rzetelni, sprawdzeni dostawcy spełniają wysokie oczekiwania naszych klientów. Wypracowujemy również model współpracy, który zapewni stałość dostaw produktów od wyselekcjonowanych dostawców. Każdy będzie mógł niezmiennie cieszyć się ofertą wysokiej jakości warzyw i owoców, a nasi rolnicy i hodowcy – stabilną współpracą, gwarancją zbytu i możliwością planowania produkcji. Zaplanowanych mamy jeszcze minimum 8 nowych kontraktów”.

Czy to jest naprawdę nowe?

Pierwsze kontrakty zostały podpisane już w kwietniu 2018 roku

Jaki jest nasz cel?

„Dążymy do tego, aby weganie przychodzili do Carrefour na zakupy ze świadomością, że to właśnie u nas znajdą praktycznie wszystko – od produktów na śniadanie, przez desery, zamienników mlek do kawy, aż po wegańskie kiełbaski na grilla. Wedle gustu, smaku i potrzeby – bez żadnych składników odzwierzęcych.”

Co sprawia, że nasze działania nie są pustymi obietnicami?

- Carrefour Polska jest otwarty na współpracę z rolnikami i pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. - Kontrakty z farmerami podpisane są na konkretne ilości produktów. Zobowiązuje nas umowa prawna na odebranie dokładnie takiej ilości.

Kurczak w marynacie z grillowanymi ziemniakami
Zupa krem z marchewki z kaszą jaglaną
Gratin ziemniaczany
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu