Nie wybrałeś sklepu

Premia do 10% za zakupy w Carrefour w poniedziałki i piątki z kartą kredytową Carrefour Visa!

Czas trwania: od 1.07.2017 r. do 31.12.2017 r.


Z kartą kredytową Carrefour Visa w każdy poniedziałek i piątek za zakupy w Carrefour otrzymasz do 10% premii w postaci e-Bonu na kolejne zakupy!!
Możesz zyskać nawet 30 zł w postaci e-Bonu na kolejne zakupy.

Jak zyskać premię? To proste:
• Zrób zakupy w dowolnym hipermarkecie Carrefour lub supermarkecie Market w poniedziałek lub piątek
• Zapłać za zakupy kartą kredytową Carrefour Visa
• Odbierz od kasjera e-Bon – jego wartość uzależniona jest od wartości zakupów i może wynieść nawet 30 zł!

Sprawdź w tabeli poniżej ile możesz zyskać płacąc w Carrefour kartą kredytową Carrefour Visa:

Promocja obowiązuje we wszystkich supermarketach i hipermarketach Carrefour. W tych sklepach zrealizujesz również otrzymany od kasjera e-Bon płacąc nim za swoje zakupy.

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa?

Złóż wniosek o kartę już dziś! Przyjdź do punktu „Usługi finansowe” Carrefour, zadzwoń pod nr infolinii: 
+48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00
lub kliknij w poniższy link:

 

Regulamin promocji "Premia do 10%"

Organizatorem promocji „Premia do 10%” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Promocja obowiązuje od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00 oraz na www.carrefour.pl. Uczestnikiem promocji może być Posiadacz lub Użytkownik karty kredytowej Carrefour Visa, który wyrazi chęć wzięcia udziału w promocji. Promocja dotyczy tylko transakcji na kwotę minimum 50 zł zapłaconych kartą kredytową Carrefour Visa lub Kuponem pierwszego zakupu i nie obejmuje transakcji rozkładanych na raty, zakupu paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych, doładowań energetycznych i telefonicznych, produktów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa), produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. płatności w ramach usługi „Moje Rachunki”, zakupu ubezpieczeń, kart podarunkowych, lotto oraz wypłaty gotówki w ramach usługi „Cashback”. Wartość e-Bonu uzależniona jest od kwoty zakupów zapłaconej kartą kredytową Carrefour Visa lub Kuponem pierwszego zakupu. e-Bony nie są realizowane w kasach samoobsługowych. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Carrefour Polska Sp. z o.o. oświadcza, że jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do wykonywania czynności faktycznych związanych z działalnością bankową w zakresie oferowania i przygotowywania umów kredytu konsumenckiego.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?