Nie wybrałeś sklepu

Premia do 2% za tankowanie na stacjach paliw Carrefour, codziennie z kartą kredytową Carrefour Visa!

Czas trwania: od 1.07.2017 r. do 31.12.2017 r.

 

Na stacji paliw Carrefour zapłać za paliwo kartą kredytową Carrefour Visa. Zyskaj premię do 2%! Premia przyznawana jest w formie e-Bonu, a jej wartość uzależniona jest od wartości Twoich zakupów, zgodnie z tabelą poniżej:

 

Otrzymany e-Bon wykorzystasz w supermarkecie lub hipermarkecie Carrefour jak również na stacji paliw Carrefour.

Promocja obowiązuje codziennie na wszystkich stacjach paliw Carrefour (oprócz samoobsługowych).
 
Nie czekaj! Złóż wniosek o kartę kredytową Carrefour Visa. Przyjdź do punktu „Usługi finansowe” Carrefour, zadzwoń pod nr infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00 lub kliknij w poniższy link:

 

Regulamin promocji ,,Premia do 2%"

Organizatorem promocji „Premia do 2%” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Promocja obowiązuje od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00 oraz na www.carrefour.pl. Uczestnikiem promocji może być Posiadacz lub Użytkownik karty kredytowej Carrefour Visa, który wyrazi chęć wzięcia udziału w promocji. Promocja dotyczy tylko transakcji na kwotę minimum 100 zł zapłaconych kartą kredytową Carrefour Visa i nie obejmuje transakcji rozkładanych na raty. Promocja dotyczy zakupu paliw płynnych i gazowych. Wartość e-Bonu uzależniona jest od kwoty zapłaconej kartą za zakup paliwa. e-Bony nie są realizowane w kasach samoobsługowych. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Carrefour Polska Sp. z o.o. oświadcza, że jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do wykonywania czynności faktycznych związanych z działalnością bankową w zakresie oferowania i przygotowywania umów kredytu konsumenckiego.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?