Nie wybrałeś sklepu

Opłacaj domowe rachunki w Carrefour kartą kredytową Carrefour Visa – szybko, wygodnie i bez prowizji!

Czas trwania: od 1.07.2017 r. do 31.12.2017


Opłacaj domowe rachunki przy okazji zakupów w Carrefour. Płacąc kartą kredytową Carrefour Visa – w wybranych sklepach Carrefour* oraz we wszystkich punktach „Usługi finansowe” Carrefour – nie zapłacisz prowizji!

Karta kredytowa Carrefour Visa to jedyna karta płatnicza, którą opłacisz domowe rachunki. We wszystkich sklepach Carrefour przy kasach oznaczonych specjalnym logo „Moje Rachunki” masz możliwość skorzystania z tej usługi:    

•    Podajesz rachunek
•    Sprzedawca skanuje kod kreskowy
•    Następuje błyskawiczny odczyt danych
•    Uiszczasz opłatę
•    Otrzymujesz dowód wpłaty
 
Domowe rachunki opłacisz także we wszystkich punktach „Usługi finansowe” Carrefour.

Gwarantujemy bezpieczeństwo przepływu środków finansowych i szybkie ich dotarcie do wystawców rachunków!

Złóż wniosek o kartę już dziś! Przyjdź do punktu „Usługi finansowe” Carrefour, zadzwoń pod nr infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00 lub kliknij w poniższy link:


   

Regulamin promocji "Rachunki domowe bez prowizji"

Organizatorem Promocji „Rachunki domowe bez prowizji” jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Regulamin promocji dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, w Punktach Obsługi Klienta, pod numerem infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00 oraz na www.carrefour.pl. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Carrefour Polska Sp. z o.o. oświadcza, że jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do wykonywania czynności faktycznych związanych z działalnością bankową w zakresie oferowania i przygotowywania umów kredytu konsumenckiego.

  został zapisany jako Twój sklep.

  Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

  Szczegóły sklepu


  Zobacz w tym sklepie

  Gazetka
  promocyjna
  Akcje
  promocyjne
  Nasze
  Marki
  Polecane
  produkty

  Lista zakupów
  Pobierz listę Wydrukuj listę
  Produkt Cena jedn. Ilość Cena
  Wartość produktów 249,99
  Jeśli zmienisz sklep
  utracisz swoją listę zakupów!
  Co chcesz zrobić?