Nie wybrałeś sklepu

Poznaj kartę kredytową Carrefour Visa

 • O karcie
 • Płać kartą
 • Bezpieczeństwo
 • Wyciąg
 • Ubezpieczenia
 • Pytania i odpowiedzi
Do czego służy Twoja karta kredytowa?
Wielka wygoda – dodatkowe pieniądze pod ręką.

Karta kredytowa Carrefour Visa jest nowoczesnym środkiem płatniczym, który pozwoli Ci dysponować dodatkowymi pieniędzmi zawsze, gdy tego potrzebujesz. Zapewni Ci komfort zakupów bez gotówki i możliwość pobierania pieniędzy z bankomatów we wszystkich miejscach oznaczonych logo Visa.

Kartą kredytową płacisz wszędzie i za wszystko!

Gdzie?

W kraju i za granicą.

Karta kredytowa Carrefour Visa to międzynarodowa karta płatnicza wydana przez organizację Visa. Oznacza to, że wszędzie tam, gdzie zobaczysz symbol Visa, możesz przy użyciu karty kredytowej robić zakupy, dokonywać płatności lub pobierać gotówkę z bankomatu.

Większość placówek handlowych umieszcza takie oznaczenia w witrynach sklepowych lub tuż przy kasach. Kartę kredytową Carrefour Visa honoruje obecnie ponad 180 tys. placówek handlowych i usługowych w Polsce i około 30 mln na całym świecie.

Za co?

Za każdy towar i usługę.

Z pomocą karty kredytowej Carrefour Visa możesz kupować wszystkie towary i usługi, począwszy od artykułów spożywczych, poprzez paliwo na stacjach benzynowych, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, bilety do kina, wycieczki, aż po artykuły AGD, meble itp.

Zawsze bezpiecznie i komfortowo.

Kartą kredytową płaci się bardzo łatwo, a przy tym wygodnie, bo nie szukasz drobnych i nie czekasz na resztę.

To także najlepszy sposób na bezpieczne zakupy – nie musisz nigdy nosić przy sobie większej gotówki. Ci, którzy płacą kartą kredytową, żyją po prostu wygodniej – przekonaj się o tym, używając jej na co dzień!


Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa? Zamów kartę

Płać kartą kredytową Carrefour Visa każdego dnia!

  Przy kasie

Żeby zapłacić kartą kredytową za zakupiony towar lub usługę, wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

Podaj kartę kredytową sprzedawcy, który w Twojej obecności przeciągnie ją przez terminal. W zależności od terminalu, w jaki wyposażony jest sklep, sprzedawca poprosi Cię:

 • o wpisanie kodu PIN (czterocyfrowy numer znany tylko Tobie) za pomocą klawiatury terminalu i potwierdzenie go zielonym przyciskiem lub
 • o złożenie podpisu na wydruku z kwotą transakcji. (Pamiętaj, że podpis na wydruku musi być zgodny z podpisem złożonym przez Ciebie na karcie.)

Dodatkowo kartą  kredytową Carrefour Visa możesz dokonywać transakcji zbliżeniowo, to znaczy bez podawania karty sprzedawcy – transakcje do 50 zł nie wymagają kodu PIN, a powyżej tej kwoty konieczne jest wpisanie PIN-u do terminalu.


  Przez Internet

Karta kredytowa Carrefour Visa służy Ci także do płacenia przez Internet za wszystkie dostępne tą drogą towary i usługi. Przy pomocy karty kredytowej zrobisz zakupy w sklepach internetowych, zapłacisz za bilety lotnicze, wycieczki, hotele itp.

Wystarczy, że wejdziesz na interesujący Cię portal i zastosujesz się do kilku kolejno wymienionych poleceń. Po wybraniu towaru lub usługi będziesz proszony o wpisanie sposobu zapłaty, wtedy wybierzesz opcję zapłaty kartą kredytową Visa.

Dla dokonania transakcji konieczne będzie wpisanie w dalszej kolejności danych dotyczących Twojej karty kredytowej – czasem będziesz proszony wyłącznie o trzycyfrowy numer, znajdujący się na jej odwrocie, a czasem także o numer karty kredytowej, znajdujący się na awersie.

Wymagane jest również wpisanie imienia i nazwiska właściciela karty kredytowej. Wszystkie polecenia ułożone są zawsze w logiczny i klarowny ciąg, a cała transakcja trwa najwyżej kilka minut.

Radzimy: 

 • korzystaj wyłącznie z pewnych i sprawdzonych komputerów;
 • nigdy nie płać kartą kredytową w miejscach ogólnodostępnych, takich jak kafejki internetowe;
 • rób zakupy tylko w znanych i zaufanych sklepach internetowych; w przypadku mniej znanego serwisu koniecznie sprawdź jego wiarygodność;
 • zanim dokonasz płatności, sprawdź, czy korzystasz z oryginalnego serwisu;
 • korzystaj z bezpiecznego połączenia (protokół SSL);
 • używaj programów antywirusowych oraz sprawdzających na bieżąco oglądane przez Ciebie strony i aplikacje; zainstaluj tzw. firewall;
 • koniecznie wyloguj się po dokonaniu transakcji.

Życzymy udanych zakupów bez wychodzenia z domu!

  Wypłata gotówki z bankomatu

Dzięki karcie kredytowej Carrefour Visa, zawsze kiedy potrzebujesz, masz swobodny dostęp do gotówki w ramach przyznanego limitu. Pieniądze możesz pobierać ze wszystkich bankomatów oznaczonych logo Visa.

Jak korzystać z bankomatu?

Wybieranie pieniędzy jest proste. Wystarczy postępować według wskazówek pojawiających się na ekranie monitora bankomatu:

 • Wsuń kartę kredytową do bankomatu, trzymając kciukiem za umieszczone na niej logo Visa, a następnie wybierz język polski.
 • Korzystając z klawiatury, wpisz kod PIN, następnie wciśnij Enter lub przycisk przy ekranie Potwierdź.
 • Odpowiednim przyciskiem wybierz opcję Wypłata.
 • Wskaż jedną z proponowanych kwot lub opcję Inna i wpisz za pomocą klawiatury żądaną kwotę.
 • Zatwierdź swój wybór przyciskiem Potwierdź.
 • Jeżeli chcesz otrzymać wydrukowane potwierdzenie transakcji, naciśnij odpowiedni przycisk przy ekranie.
 • Pamiętaj, najpierw wyjmij kartę kredytową, potem pieniądze i ewentualnie wydruk.

Oczywiście polecenia mogą się nieznacznie różnić w zależności od rodzaju bankomatu.

Od każdej transakcji wypłaty gotówki pobierana jest prowizja, dlatego w sytuacji, kiedy jest to możliwe, dokonuj transakcji bezgotówkowych.

Przelewy z rachunku kredytowego

We wszystkich punktach „Usługi finansowe” Carrefour możesz z rachunku Twojej karty kredytowej  zrealizować przelew gotówkowy na rachunek dowolnie zdefiniowanego przez Ciebie odbiorcy.

W naszych punktach opłacisz także domowe rachunki, na przykład za prąd, gaz, wodę, ogrzewanie, czynsz, abonament TV, telefon, Internet .

Pamiętaj, przelewy w ramach opcji Twoje Rachunki traktowane są jako operacje bezgotówkowe, tym samym objęte są okresem bezodsetkowym.

 

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa? Zamów kartę

Dlaczego płacenie kartą kredytową jest bezpieczne?

Gotówka pod ochroną.

Specjalne zabezpieczenia chronią Twoją kartę kredytową przed możliwością wykorzystania jej przez osoby niepowołane.

Przy płaceniu kartą kredytową konieczne jest użycie kodu PIN albo złożenie podpisu na wydruku z terminalu. W przypadku wybierania gotówki z bankomatu będzie Ci potrzebny wyłącznie kod PIN.

 

 PIN

Kod PIN to czterocyfrowy numer znany tylko Tobie. Dzięki niemu, w przypadku kradzieży Twojej karty kredytowej, nikt inny nie może się nią posłużyć. PIN-u nie wolno udostępniać nikomu ani zapisywać go na karcie kredytowej. Nie należy również trzymać go razem z kartą kredytową! Najlepiej, jeśli po prostu zapamiętasz ten numer.

 

  Podpis

Dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy zgromadzonych na rachunku karty kredytowej jest Twój podpis. Powinieneś go nanieść na pasek umieszczony z tyłu karty kredytowej natychmiast po jej otrzymaniu.

Czasami, zamiast o numer PIN, zostaniesz poproszony o złożenie podpisu na pokwitowaniu dokonanej transakcji.

Podpis powinien być zawsze taki sam jak ten, który złożyłeś na swojej karcie.

 

  Chip

Karta kredytowa Carrefour Visa posiada mikroprocesor czyli tzw. chip, który czyni kartę kredytową jeszcze bezpieczniejszą.

Płatność kartą kredytową z chipem wymaga zawsze potwierdzenia transakcji PIN-em. Wyjątkiem są transakcje dokonywane w terminalach nieprzystosowanych do obsługi kart z chipem.

W związku z tym karta kredytowa Carrefour Visa posiada również tradycyjny pasek magnetyczny. W takich punktach transakcji dokonuje się przy użyciu paska magnetycznego, podpisując się na potwierdzeniu płatności.

 

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa? Zamów kartę

Wyciąg z rachunku kredytowego.

Wysyłany każdego miesiąca wyciąg pomaga Ci śledzić wydatki, terminowo dokonywać spłat i utrzymać nad wszystkim kontrolę.

Sporządzany jest 26. dnia każdego miesiąca. Należność za dany miesiąc będzie wymagana przez bank około 19. dnia kolejnego miesiąca. Data wpłaty wskazana na wyciągu jest datą, kiedy pieniądze muszą dotrzeć do banku.

Jeśli chcesz, wyciąg możesz otrzymywać drogą elektroniczną. Zamawiając go, co miesiąc w Twojej skrzynce mailowej znajdziesz zestawienie miesięcznych operacji kartą kredytową Carrefour Visa oraz informację o stanie Twoich środków – aktualną na dzień generowania wyciągu.

Gdybyś wolał jednak wyciąg papierowy, zawsze możesz do niego wrócić.

Korzystając z karty kredytowej, wydajesz pieniądze banku! Jeśli oddasz pożyczoną kwotę w terminie do 54 dni, to za ten okres nie naliczymy Ci odsetek od transakcji bezgotówkowych wykazanych na wyciągu*.

Jak wygodnie spłacać kredyt?

Decydujesz, gdzie?

Masz do dyspozycji kilka możliwości spłaty:

 • w kasie hipermarketu Carrefour przy okazji zakupów. Jeżeli chcesz dokonać spłaty kwoty minimalnej, weź ze sobą wyciąg, z którym podejdziesz do kasy oznaczonej VIA™ Moje Rachunki – kasjer zeskanuje kod kreskowy, odczyta wymaganą spłatę minimalną, pobierze od Ciebie odpowiednią kwotę i wręczy Ci paragon;
 • w punktach „Usługi finansowe” Carrefour (aktualna lista punktów „Usługi finansowe” dostępna tutaj);
 • gotówką na poczcie lub w banku;
 • przelewem bankowym;
 • poleceniem zapłaty (wymaganej spłaty minimalnej lub całości zadłużenia).

Pamiętaj! Aby polecenie zapłaty działało prawidłowo, musisz mieć na to odpowiednie środki finansowe na swoim osobistym rachunku bankowym.

Decydujesz, ile?

Spłatę ustalisz na podstawie danych z pierwszej strony wyciągu. Kwota, którą należy zapłacić, to wymagana spłata minimalna.

Oczywiście jeśli chcesz, możesz uregulować większą część zadłużenia lub całość. Pamiętaj, że przy spłacie całkowitego zadłużenia nie naliczamy odsetek od transakcji bezgotówkowych widocznych na zestawieniu.

PODSUMOWUJĄC: co miesiąc należy wpłacić co najmniej kwotę opisaną jako „wymagana spłata minimalna”, ale zawsze możesz wpłacić więcej!


Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa? Zamów kartę

*W przypadku spłaty całości zadłużenia wykazanego na wyciągu przed upływem terminu płatności, oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych wynosi 0%. W rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12.05.2011r. dla umowy o kartę kredytową Carrefour Visa zawieranej na okres jednego roku przy limicie w wysokości 500 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 12 równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 10 % (stopa zmienna): Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 46,60 %, całkowita kwota do zapłaty (CKDZ) wynosi 611,38 zł, całkowity koszt kredytu (CKK) wynosi 111,38 zł (uwzględniający odsetki: 27,50 zł, oraz opłatę za prowadzenie rachunku karty 83,88 zł w skali roku).

Jak ubezpieczyć kredyt?

Spokój i pewność to fundamentalne wartości życiowe, ale wiadomo, że nie da się dokładnie przewidzieć przyszłości.

Dlatego z myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twojej rodziny przygotowaliśmy specjalną ofertę ubezpieczeniową kredytu w formie dwóch atrakcyjnych pakietów.

W ramach niewielkiej składki miesięcznej zyskujesz ochronę i pomoc na wypadek zaistnienia w Twoim życiu sytuacji utrudniających spłatę kredytu.

Pakiet Podstawowy

został stworzony, by chronić właściciela karty kredytowej i jego rodzinę w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej, zwalniając z obowiązku spłacania zaciągniętego kredytu. Dzieje się tak w przypadku śmierci lub całkowitej niezdolności do zarobkowania Ubezpieczonego.

Pakiet Twoje Dochody

to ważna forma zabezpieczenia Twojej karty kredytowej, ponieważ zabezpiecza Twoje finanse na wypadek, gdybyś utracił pracę lub poważnie zachorował. Pakiet ten chroni Cię także w okresie czasowej niezdolności do pracy.

Zastanów się i wybierz dogodne dla Ciebie ubezpieczenie w momencie wyrobienia karty kredytowej lub później, w dowolnym czasie.

Ubezpiecz swoją kartę już dziś

Przyjdź do dowolnego punktu "Usługi finansowe" Carrefour.

Uwaga! Uwaga! Prosimy o zachowanie wszelkich dowodów dokonywania transakcji: rachunków, faktur oraz wyciągów z rachunku kredytowego. Dokumenty te stanowią podstawę do ewentualnych reklamacji oraz ubiegania się o świadczenia lub odszkodowania z tytułu umowy ubezpieczenia.

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa? Zamów kartę

Chcesz przedłużyć umowę i ważność karty kredytowej.

Umowa kredytowa jest ważna 1 rok. Jeśli będziesz regulaminowo korzystał z karty kredytowej, wówczas umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejny roczny okres.

Natomiast karta kredytowa jest ważna trzy lata i, podobnie jak umowa, będzie automatycznie wznowiona na kolejny trzyletni okres.

Zmieniłeś nazwisko lub adres.

W przypadku zmiany imienia, nazwiska lub dowodu osobistego prosimy o podanie nowych danych w punkcie „Usługi finansowe” Carrefour, a w przypadku zmiany adresu do korespondencji – pod numerem infolinii albo w punkcie „Usługi finansowe” Carrefour.

Zgubiłeś lub skradziono Ci kartę kredytową.

W przypadku utraty karty kredytowej niezwłocznie zadzwoń pod numer infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora), czynny całą dobę.

Twoja karta kredytowa zostanie natychmiast zastrzeżona i nikt nie będzie mógł jej użyć.

Zapomniałeś lub zgubiłeś kod PIN.

Zadzwoń pod numer infolinii. Nowy kod PIN zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny.

Chcesz wiedzieć więcej.

Zgłoś się do punktu „Usługi finansowe” Carrefour lub zadzwoń pod numer infolinii, gdzie uzyskasz wszelkie informacje dotyczące Twojej karty kredytowej, a w szczególności:

 • limitu dostępnych na niej środków,
 • salda zadłużenia,
 • wszystkich transakcji dokonanych kartą kredytową,
 • minimalnej kwoty do spłaty,
 • terminu najbliższej spłaty,
 • ostatniej dokonanej spłaty na rachunku,
 • wszystkich interesujących Cię szczegółów.

 

Nie masz jeszcze karty kredytowej Carrefour Visa? Zamów kartę
został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?