Nie wybrałeś sklepu

Usługa TAX FREE

Usługa zakupów zwolnionych z podatku firmy Global Blue (Global Blue’s Tax Free Shopping) pozwala oszczędzić pieniądze podczas zakupów w ponad 270 000 sklepów na całym świecie, ponieważ nie trzeba płacić podatku za kupowane towary. W celu uzyskania zwrotu podatku VAT/GST po powrocie do domu wystarczy postąpić zgodnie z poniższą instrukcją.
Kupione towary muszą być wywiezione w stanie nienaruszonym.
Zwrot podatku w ramach procedury TAX Free przysługuje tylko i wyłącznie w przypadku nabycia towarów w celach niehandlowych.

1. Zakupy

Po wybraniu odpowiedniego artykułu poproś personel przy kasie o formularz zwrotu podatku (Tax Free Form).

2. Pieczątka

Jeżeli opuszczasz kraj, aby powrócić do domu lub kontynuujesz podróż, pamiętaj o okazaniu zakupów, paragonu i paszportu w punkcie odpraw w celu uzyskania pieczątki na formularzu zwrotu podatku. Jeżeli udajesz się do innego kraju należącego do UE, po pieczątkę na formularzu zgłoś się w miejscu, z którego zamierzasz udać się do krajów nie należących do UE. Zrób to nie później niż ostatniego dnia trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zakupu.

3. Odbiór zakupu

Na koniec okaż ostemplowany formularz oraz paszport naszym pracownikom w punkcie obsługi klienta Global Blue lub w jednym z partnerskich punktów zwrotu. Dzięki  temu od razu otrzymasz zwrot. Pamietaj o tym, aby zrealizować formularz zwrotu podatku nie później niż po 7 miesiącach następujących po  miesiącu zakupu.

 

Wydając przynajmniej 50 euro (200 PLN) oszczędzasz do 12% ceny zakupu.

Lista sklepów Carrefour objętych usługą TAX FREE

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?