Nie wybrałeś sklepu

Karty
podarunkowe

Spraw bliskiemu radość

Nie masz pomysłu na prezent? Właśnie go znalazłeś! Podaruj komuś bliskiemu Kartę Podarunkową znanej marki. To bezpieczne rozwiązanie, ponieważ obdarowana osoba może wybrać co tylko jej się spodoba. Możesz być pewny, że taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

W naszych sklepach znajdziesz Karty Podarunkowe takich marek jak:

Karta Podarunkowa Google Play

Podaruj kartę upominkową Google Play w prezencie lub wykorzystaj ją, by kupić coś dla siebie. Możesz wykorzystać ją w przeglądarce lub na urządzeniu z Androidem – nie potrzebujesz do tego karty kredytowej.

Używaj kart upominkowych Google Play, by korzystać ze swojej ulubionej rozrywki. Możesz wybierać spośród milionów książek, utworów, filmów, aplikacji i innych treści dostępnych w Sklepie Google Play.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Google Play o wartości 50 zł
 • Karta Podarunkowa Google Play o wartości 75 zł
 • Karta Podarunkowa Google Play o wartości 150 zł

Karta Podarunkowa Facebook

Karty do gier Facebooka to szybki i łatwy sposób na kupowanie elementów w ulubionych grach i aplikacjach na Facebooku. Działają w tysiącach gier na Facebooku, dlatego kup jedną już dziś, jeśli chcesz przyspieszyć swoje postępy lub zagrać w więcej gier ze znajomymi.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Facebook o wartości 40 zł
 • Karta Podarunkowa Facebook o wartości 80 zł

Karta Podarunkowa Zalando

Karta upominkowa Zalando daje nam pewność, że unikniemy kłopotów związanych z wyborem złego koloru, fasonu czy rozmiaru, a osoba obdarowana otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje. W sklepie internetowym Zalando znajdziesz odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet i mężczyzn, jak i dla dzieci. Dzięki Zalando nie musisz już spędzać długich godzin w poszukiwaniu odpowiednich prezentów.

Karta upominkowa Zalando to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich ciekawym, kreatywnym i bezpiecznym prezentem, który sprawi im nieskrywaną i prawdziwą radość.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Zalando o wartości 75 zł
 • Karta Podarunkowa Zalando o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa TK Maxx

Podaruj komuś bliskiemu możliwość zrobienia zakupów w TK Maxx – osoba, której chcesz ofiarować wspaniały prezent, może go wybrać sama i skorzystać z bogatej oferty asortymentu. W sklepach TK Maxx znajdziesz zarówno ubranie, obuwie jak kosmetyki czy dodatki do domu.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa TK Maxx o wartości 75 zł
 • Karta Podarunkowa TK Maxx o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Answear

Karta Podarunkowa ANSWEAR.com to wygoda dla Ciebie i radość dla obdarowanej osoby. ANSWEAR.com to polski sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada ubrania, obuwie oraz dodatki ponad 200 najmodniejszych światowych marek (m.in. Diesel, Mango, Lee, Wrangler, Desigual, Guess Jeans, Hilfiger Denim, Simple CP). Wszystkie produkty wysyłane są do klientów w ciągu 24 h.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Answear o wartości 75 zł
 • Karta Podarunkowa Answear o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Douglas

Karta Podarunkowa Douglas to bezpieczne i komfortowe zakupy. Realizacja jest możliwa we wszystkich perfumeriach Douglas w Polsce oraz na stronie www.douglas.pl.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Douglas o wartości 50 zł
 • Karta Podarunkowa Douglas o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Wyjątkowy Prezent

Wyjątkowy Prezent to prezenty w formie przeżyć. Karty można wymienić na dowolny produkt o zbliżonej wartości z oferty portalu WyjatkowyPrezent.pl lub dopłacić za produkt droższy.

Karty pozwalają na wybór z szerokiej oferty niezapomnianych przeżyć. Wiele z nich można nabyć wyłącznie w Wyjątkowym Prezencie np.: Kolacja w Ciemności, Degustacja Czekolady w Pijalni Wedla czy Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Wyjątkowy Prezent o wartości 50 zł
 • Karta Podarunkowa Wyjątkowy Prezent o wartości 100 zł

Karta Podarunkowa Za10Groszy

Karta Podarunkowa zawierająca BIDY, czyli walutę wirtualną możliwą do zrealizowania na stronie Serwisu Za10groszy.pl.

Serwis za10groszy.pl to jeden z liderów i współtwórców segmentu entertainment shopping w polskim internecie. Entertainment shopping oznacza specyficzny sposób kupowania, który łączy w sobie wejście w posiadanie produktu z mniej wymiernymi emocjami, jakie wiążą się z zakupem. Na rynku sprzedaży online entertainment shopping jest alternatywą dla zakupów w sklepach internetowych.

Wartość kart:

 • Karta Podarunkowa Za10Groszy o wartości 39 zł (200 BIDów)
 • Karta Podarunkowa Za10Groszy o wartości 99 zł (650 BIDów)

Dlaczego warto wybrać Karty Podarunkowe?

Prezent na miarę

To Ty decydujesz o wartości prezentu. W zależności od marki danej Karty Podarunkowej może mieć ona wartość od 39 zł do 150 zł. To atrakcyjny i zawsze trafiony prezent, który sprawi radość osobie obdarowanej.

Teraz lub później

Jeżeli nie wykorzystasz zakupionej Karty Podarunkowej teraz, możesz to zrobić w późniejszym terminie. Karty Podarunkowe mają zróżnicowany okres ważności od momentu jej aktywacji, który może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat. Szczegóły zawarte są na danej Karcie Podarunkowej.

Różnorodność

Oferowane Karty Podarunkowe są doskonałym prezentem na różnego rodzaju okazje a ich właścicielem może stać się każdy: mama, tata, brat czy przyjaciółka.

Wielokrotne zakupy

Z Karty Podarunkowej możesz korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda.

Dostępność

Karty Podarunkowe możesz nabyć w ponad 70 sklepach sieci Carrefour w całej Polsce (hipermarkety oraz supermarkety).

Lista sklepów

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?