Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej całorocznej oferty, w ramach której możesz zamówić Bony towarowe dla Twoich Pracowników, osób Ci bliskich, bądź tych, którym chcesz powiedzieć: Dziękuję…

Poznaj nasze Bony

Bon Carrefour to...

  • środek płatniczy umożliwiający bezgotówkowe zakupy w sklepach Carrefour, Market i Express na terenie całego kraju (szczegóły w regulaminie),
  • świetny pomysł na prezent zarówno w sferze biznesowej jak i prywatnej.

Nasza oferta jest skierowana do…

  • Ciebie. Nieważne, czy reprezentujesz firmę, czy jesteś osobą fizyczną. Kupić Bony może każdy i każdy może zapłacić Bonem Carrefour, ponieważ jest to środek płatniczy na okaziciela.

Ty decydujesz…

  • o beneficjencie upominku. O przeznaczeniu Bonów towarowych decyduje obdarowana przez Ciebie osoba.
  • o wartości i zamawianych nominałach Bonów. Dostępne nominały to 5, 10, 25, 50 i 100 zł.

Wzór Bonów akceptowanych do końca 2015 r.

Aktualny wzór Bonów Carrefour

Dlaczego warto wybrać Bony Carrefour?

W ponad 500 sklepach

Oferując Bon Carrefour dajesz osobie obdarowanej możliwość wyboru, co kupi za otrzymany bon. Bony Carrefour można zrealizować w ponad 500 sklepach sieci Carrefour oferujących bogaty asortyment produktów.

Korzystnie

Razem z Tobą ustalamy indywidualne warunki zakupu, a wybierając Bon Carrefour nie ponosisz dodatkowych kosztów prowizji.

Wygodnie

Za Bony towarowe o dowolnej wartości, w wygodnych nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł zapłacisz przelewem lub gotówką przy odbiorze w wybranym hipermarkecie Carrefour.

Teraz lub później

Jeżeli nie wykorzystasz zakupionych Bonów teraz, możesz to zrobić w późniejszym terminie. Bony Carrefour będące aktualnie w sprzedaży mają termin ważności nie krótszy niż 31.12.2016 r!

Zamów Bony

Wypełnij formularz

Wyślij zamówienie, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Wybierz sklep i sprawdź warunki realizacji zamówienia.

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Jeżeli planujesz cykliczne zakupy Bonów Carrefour o jednorazowej wartości zamówienia powyżej 50 tys. zł, napisz do nas kontakt_bony@carrefour.com. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia indywidualnych warunków zakupu Bonów.

Najczęściej zadawane pytania

sprawdź