Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej całorocznej oferty, w ramach której możesz zamówić Bony towarowe dla Twoich Pracowników, osób Ci bliskich, bądź tych, którym chcesz powiedzieć: Dziękuję…

Poznaj nasze Bony

Bon Carrefour to...

  • środek płatniczy umożliwiający bezgotówkowe zakupy w sklepach Carrefour, Market i Express na terenie całego kraju (szczegóły w regulaminie),
  • świetny pomysł na prezent zarówno w sferze biznesowej jak i prywatnej.

Nasza oferta jest skierowana do…

  • Ciebie. Nieważne, czy reprezentujesz firmę, czy jesteś osobą fizyczną. Kupić Bony może każdy i każdy może zapłacić Bonem Carrefour, ponieważ jest to środek płatniczy na okaziciela.

Ty decydujesz…

  • o beneficjencie upominku. O przeznaczeniu Bonów towarowych decyduje obdarowana przez Ciebie osoba.
  • o wartości i zamawianych nominałach Bonów. Dostępne nominały to 5, 10, 25, 50 i 100 zł.

Wzór Bonów akceptowanych do końca 2015 r.

Aktualny wzór Bonów Carrefour

Dlaczego warto wybrać Bony Carrefour?

W ponad 500 sklepach

Oferując Bon Carrefour dajesz osobie obdarowanej możliwość wyboru, co kupi za otrzymany bon. Bony Carrefour można zrealizować w ponad 500 sklepach sieci Carrefour oferujących bogaty asortyment produktów.

Korzystnie

Razem z Tobą ustalamy indywidualne warunki zakupu, a wybierając Bon Carrefour nie ponosisz dodatkowych kosztów prowizji.

Wygodnie

Za Bony towarowe o dowolnej wartości, w wygodnych nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł zapłacisz przelewem lub gotówką przy odbiorze w wybranym hipermarkecie Carrefour.

Teraz lub później

Jeżeli nie wykorzystasz zakupionych Bonów teraz, możesz to zrobić w późniejszym terminie. Bony Carrefour będące aktualnie w sprzedaży mają termin ważności nie krótszy niż 31.12.2016 r!

Zamów Bony

Wypełnij formularz

Wyślij zamówienie, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Wybierz sklep i sprawdź warunki realizacji zamówienia.

Chcesz nawiązać stałą współpracę?

Jeżeli planujesz cykliczne zakupy Bonów Carrefour o jednorazowej wartości zamówienia powyżej 50 tys. zł, napisz do nas kontakt_bony@carrefour.com. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia indywidualnych warunków zakupu Bonów.

Najczęściej zadawane pytania

sprawdź

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty