Zbliża się Wielkanoc, czas radości i świętowania w gronie rodzinnym. Aby na świątecznym stole nie zabrakło wszystkich tradycyjnych potraw, serdecznie zapraszamy do Carrefour na zakupy z Wielkanocnym Pakietem Podarunkowym. Pakiet Podarunkowy zawiera Bony towarowe Carrefour oraz kupon do 10% premii na świąteczne zakupy. To okazja dla Ciebie i Twoich Pracowników – zamów już dziś i skorzystaj z atrakcyjnych indywidualnych warunków zakupu!

Co składa się na Wielkanocny Pakiet Podarunkowy?

Bony towarowe

Bony o nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł stanowią środek płatniczy akceptowany w sklepach sieci Carrefour*. O wartości Bonów decydujesz samodzielnie. Możesz zamówić ich dowolną ilość w wybranych nominałach.

Kupon premiowy

Przy zakupie Bonów towarowych Carrefour, dla każdego z Twoich Pracowników otrzymasz NIEODPŁATNY kupon premiowy uprawniający do uzyskania do 10% premii w postaci e-Bonu na kolejne zakupy w Carrefour. Kupon premiowy to dodatkowa korzyść dla Twoich Pracowników!* Informacja o placówkach akceptujących Bony towarowe Carrefour i Kupony premiowe oraz warunkach ich realizacji jest dostępna w Regulaminie.

Wielkanocny Pakiet Podarunkowy – idealny prezent dla Pracownika

Do 10% premii

Kupon premiowy na całe zakupy uprawnia do otrzymania premii do 10% wartości zakupów w postaci e-Bonu Carrefour na kolejne zakupy. Aby skorzystać z premii nie musisz zrealizować określonego progu zakupów. Twoja premia zostanie naliczona proporcjonalnie do wartości zakupów.

400 złotych limitu

Premia za zakupy naliczana jest do limitu 400 zł zakupów zrealizowanych z kuponem. Oznacza to, że wydając 400 zł lub więcej na zakupy z kuponem otrzymasz 40 zł w e-bonie na kolejne zakupy w Carrefour!

Ty decydujesz

Bony towarowe Carrefour i Kupon premiowy można wykorzystać razem lub osobno. Skorzystanie z Kuponu premiowego nie wymaga płatności Bonem towarowym Carrefour. Wystarczy dokonać zakupu przedstawiając kasjerowi Kupon premiowy i zapłacić dowolnym akceptowanym środkiem płatniczym. Bony towarowe można wykorzystać przy dowolnych zakupach do terminu ważności Bonu.

W ponad 500 sklepach

Bony towarowe Carrefour można wykorzystać w ponad 500 sklepach sieci Carrefour oferujących bogaty asortyment produktów.


Wielkanocny Pakiet Podarunkowy – idealny wybór dla Pracodawcy

Motywujący

Wielkanocny Pakiet Podarunkowy Carrefour to sprawdzony sposób na udany prezent od firmy, który przełoży się na lojalność, efektywność i zaangażowanie Twoich Pracowników.

Korzystny

Zamawiając Wielkanocny Pakiet Podarunkowy płacisz tylko za Bony. Kupony premiowe dla Pracowników otrzymasz od nas NIEODPŁATNIE. Przy zakupie Bonów towarowych Carrefour
NIE PONOSISZ KOSZTÓW PROWIZJI. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne INDYWIDUALNE warunki zakupu.

Wygodny

Za Bony o dowolnej wartości, w wygodnych nominałach 5, 10, 25, 50 i 100 zł zapłacisz przelewem lub gotówką przy odbiorze w wybranym hipermarkecie Carrefour.

Długoterminowy

Jeżeli nie wykorzystasz zakupionych Bonów teraz, możesz to zrobić w późniejszym terminie. Bony Carrefour będące aktualnie w sprzedaży mają termin ważności nie krótszy niż 31.12.2016 r.!

Zamów Bony

Wypełnij formularz

Wyślij zamówienie, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia.


Zadzwoń i dowiedz się więcej

Wybierz sklep i sprawdź warunki realizacji zamówienia.


Najczęściej zadawane pytania

sprawdź

Zakładka