Nie wybrałeś sklepu

Lista sklepów

Super promocja pożyczki gotówkowej w Carrefour!

1. Weź pożyczkę gotówkową dostępną w Carrefour.
2. Odbierz kupon upoważniający do odebrania bonów.
3. Przyjdź do punktu „Usługi finansowe” po 30 dniach od podpisania umowy, przekaż kupon i odbierz bony zakupowe Carrefour. 

Sprawdź w tabeli niżej, ile możesz zyskać:

Złóż wniosek o pożyczkę w dowolnym punkcie „Usługi finansowe” Carrefour.

Masz pytania? Czekamy na Ciebie w punktach „Usługi Finansowe” Carrefour lub pod nr infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata zgodnie z cennikiem operatora) w godz. od 7.00 do 22.00.

Sprawdź szczegóły.

Promocja „Weź pożyczkę gotówkową dostępną w Carrefour i zyskaj premię do 500 zł” obowiązuje od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. Regulamin promocji „Weź pożyczkę gotówkową dostępną w Carrefour i zyskaj premię do 500 zł” dostępny jest w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, pod numerem infolinii: +48 71 799 71 30 lub 801 706 701 (opłata za połączenie zgodnie z cennikiem Twojego operatora), w godz. od 7.00 do 22.00 oraz na www.carrefour.pl. Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji zawrze z Credit Agricole Bank Polska S.A. za pośrednictwem Carrefour Polska Sp. z o.o. umowę pożyczki gotówkowej. Premia w postaci bonu Carrefour przyznawana jest do pożyczek gotówkowych na kwotę min. 2000 zł (brutto) udzielonych w punktach „Usługi finansowe” Carrefour, rozkładanych od 18 do 72 rat miesięcznych. Wartość bonu Carrefour uzależniona jest od kwoty udzielonej pożyczki i jest wskazana w regulaminie promocji. Bony Carrefour są do wykorzystania na zakupach w hipermarketach Carrefour lub supermarketach Market. Udzielenie pożyczki zależy od oceny zdolności kredytowej, między innymi w oparciu o weryfikację historii kredytowej w BIK. Carrefour Polska Sp. z o.o. jest umocowana do dokonywania w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. czynności faktycznych związanych z działalnością bankową w zakresie oferowania i przygotowywania umów kredytu konsumenckiego. Reklama ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.

Zobacz aktualne gazetki

Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi i najciekawszymi promocjami w Twoim sklepie. Sprawdź aktualne gazetki promocyjne.

Zobacz gazetkę
został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?