O programie

Rodzinka to Program Lojalnościowy dla stałych Klientów sklepów Carrefour Market i wybranych sklepów Carrefour. Polega on na zbieraniu na specjalną kartę punktów, które wymieniane są automatycznie w kasie na e-Kupon rabatowy o wartości 10 zł. Każdy, kto ma kartę programu lojalnościowego Rodzinka, może zyskać na swoich codziennych zakupach – specjalnie oznaczone w sklepie wybrane produkty mają niższą cenę.


 UWAGA! Od 01.04.2015 r. zmiana w regulaminie PROGRAMU RODZINKA. Zmiany dotyczą listy sklepów uczestniczących w programie Rodzinka.

Dowiedz się więcej:

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Regulamin Programu lojalnościowego Rodzinka i Senior

1. Jak mogę zapisać się do programu Rodzinka?
Przyjdź do swojego sklepu Carrefour – kartę i formularz zgłoszeniowy odbierz w punkcie Obsługi Klienta lub przy kasie. Uzupełnij formularz na miejscu i zostaw go w Punkcie Obsługi Klienta lub zabierz go ze sobą do domu i uzupełnij. Rejestracji możesz też dokonać, dzwoniąc na infolinię pod numer 801 200 000. Tylko prawidłowo dokonana rejestracja pozwala korzystać ze wszystkich ofert specjalnie przygotowanych dla posiadaczy karty Rodzinka.
2. Jak mogę zarejestrować konto Rodzinka w serwisie carrefour.pl?
W prawym górnym rogu serwisu znajduje się ikona logowania. Umożliwi Ci ona zarejestrowanie oraz dostęp do Twojego konta.

Dzięki zarejestrowaniu się w serwisie, możesz:

  1. sprawdzać stan swoich punktów na koncie Rodzinka;
  2. śledzić aktualną ofertę programu;
  3. przypisywać dedykowane specjalnie dla Ciebie kupony punktowe bezpośrednio do swojej karty.

Nie będziesz już musiał drukować i nosić swoich kuponów w portfelu – dzięki karcie będziesz mógł aktywować je na karcie i automatycznie realizować w swoim sklepie.

3. Jak działają specjalne kupony?
Są to kupony, za które – po okazaniu ich w kasie wraz z kartą Rodzinka – otrzymasz dodatkowe punkty w systemie lojalnościowym. Na każdym kuponie znajdują się dokładne informacje na temat sposobu jego wykorzystania, daty ważności, kwoty zakupów itp. Teraz za pomocą konta internetowego możesz przypisać kupony do karty bez drukowania ich. Po okazaniu karty w kasie zostaną one automatycznie zrealizowane, a na Twoim koncie w serwisie będziesz widział ich status.
został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty