Nie wybrałeś sklepu

O programie

Rodzinka to Program Lojalnościowy dla stałych Klientów sklepów Market. Polega on na zbieraniu na specjalną kartę punktów, które wymieniane są automatycznie w kasie na e-Kupon rabatowy o wartości 10 zł. Każdy, kto ma kartę programu lojalnościowego Rodzinka, może zyskać na swoich codziennych zakupach – specjalnie oznaczone w sklepie wybrane produkty mają niższą cenę.

Już teraz możesz przenieść swoją kartę Rodzinka do aplikacji Mój Carrefour i korzystać z dodatkowych kuponów rabatowych w telefonie.

Dowiedz się więcej:

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Regulamin Programu Rodzinka dla stałych klientów obowiązujący od 28.07.2017 r.

Szczegółowe informacje

1. Jak mogę zapisać się do programu Rodzinka?

Wybierz sposób rejestracji:

a) Ściągnij aplikację Mój Carrefour, zarejestruj się i od razu korzystaj ze swojej karty w telefonie.
b) Przyjdź do swojego sklepu Market i odbierz kartę oraz formularz zgłoszeniowy w punkcie Obsługi Klienta lub przy kasie. Uzupełnij formularz na miejscu i zostaw go w Punkcie Obsługi Klienta. Rejestracji możesz też dokonać, dzwoniąc na infolinię pod numer 801 200 000. Tylko prawidłowo dokonana rejestracja pozwala korzystać ze wszystkich ofert specjalnie przygotowanych dla posiadaczy karty Rodzinka.

2. Jak przenieść kartę Rodzinka do aplikacji Mój Carrefour?

Ściągnij aplikację Mój Carrefour, zarejestruj się podając adres e-mail oraz wpisz numer karty lub zeskanuj kod kreskowy.

3. Jak korzystać z kuponów w aplikacji Mój Carrefour?

Po zarejestrowaniu się lub przeniesieniu karty do aplikacji w zakładce „Kupony” znajdziesz swoje pierwsze kupony. Wystarczy, że je aktywujesz i podczas zakupów okażesz swoją kartę w telefonie przy kasie. Rabat z kuponu obniży kwotę Twoich zakupów.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?