FAQ

Czym jest program Rodzinka?
Rodzinka to Program Lojalnościowy dla stałych Klientów sklepów Carrefour Market i wybranych sklepów Carrefour. Polega on na zbieraniu na specjalną kartę punktów, które wymieniane są automatycznie przy kasie na e-Kupon rabatowy o wartości 10 zł. Każdy, kto ma kartę Rodzinka, może zyskać na swoich codziennych zakupach – specjalnie oznaczone w sklepie wybrane produkty mają niższą cenę.
Które produkty mogę kupić w niższej cenie dzięki karcie Rodzinka?
Produkty, które możesz kupić taniej dzięki karcie Rodzinka, są oznaczone w sklepach biorących udział w programie Rodzinka specjalnym symbolem „Z Rodzinką Zyskujesz”.
W jakich sklepach mogę zbierać punkty Rodzinka?
Punkty możesz zbierać we wszystkich sklepach Carrefour Market i wybranych sklepach Carrefour, których listę znajdziesz tutaj.
Czy zebrane punkty mają termin ważności?
Jeżeli używasz karty Rodzinka systematycznie, zgromadzone na niej punkty nie tracą ważności. Jeśli natomiast nie użyjesz jej ani razu przez 12 miesięcy, wówczas zostanie ona zablokowana, a zebrane punkty przepadną. Możesz jednak bez problemu odblokować kartę – wystarczy, że okażesz ją przy kasie podczas zakupów.
Za co otrzymuję punkty w programie Rodzinka?
Punkty otrzymasz za:
  • paragon – za zakupy od 1 gr do 9,99 zł otrzymasz 1 pkt,
  • za wydane każde kolejne 10 zł – otrzymasz 3 pkt.,
  • realizację specjalnych kuponów – okazując kupony wraz z kartą przy kasie, otrzymasz dodatkowe punkty.

Punkty nie są naliczane za: paliwa, papierosy, doładowania telefoniczne pre-paid, płatności dokonywane w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", alkohole (z wyjątkiem piwa) i towary, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo do znaku napoju alkoholowego lub jest tożsame z nim bądź innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego, preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Na co mogę wymienić punkty?
Każde 600 punktów zebrane na koncie zostanie automatycznie wymienione przy kasie na e-Kupon rabatowy o wartości 10 zł. e-Kupon rabatowy zrealizujesz podczas kolejnych zakupów.
Jak mogę zapisać się do programu Rodzinka?
Przyjdź do swojego sklepu Carrefour – kartę i formularz zgłoszeniowy odbierz w Punkcie Obsługi Klienta lub przy kasie. Uzupełnij formularz na miejscu i zostaw go w Punkcie Obsługi Klienta lub zabierz go ze sobą do domu i uzupełnij (tutaj). Rejestracji możesz też dokonać, dzwoniąc na infolinię pod numer 801 200 000. Tylko prawidłowo dokonana rejestracja pozwala korzystać ze wszystkich ofert specjalnie przygotowanych dla posiadaczy karty Rodzinka.
Jak działają specjalne kupony?
Są to kupony, za które – po okazaniu ich w kasie wraz z kartą Rodzinka – otrzymasz dodatkowe punkty. Na każdym kuponie znajdują się dokładne informacje na temat sposobu jego wykorzystania, daty ważności, kwoty zakupów itp. Teraz za pomocą konta internetowego możesz przypisać kupony do swojej karty bez konieczności ich drukowania. Po okazaniu karty w kasie zostaną one automatycznie zrealizowane, a na Twoim koncie w serwisie będziesz widział ich status. Kupony służą do do jednorazowego okazania. Można ze sobą łączyć jedynie kupony dotyczące różnych produktów lub grup produktów i maksymalnie 1 kupon premiowy.
Kto może zostać uczestnikiem Programu Rodzinka?
Do programu może przystąpić każda pełnoletnia osoba, która wypełni formularz zgłoszeniowy i wyrazi zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Ile muszę zapłacić za kartę Rodzinka?
Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym Rodzinka oraz karta uczestnika są darmowe. Dodatkowo do karty głównej otrzymasz bezpłatnie dwie karty-breloki, które możesz doczepić do kluczy lub podarować swoim bliskim i razem z nimi zbierać punkty na wspólnym koncie.
Co daje mi założenie konta w serwisie carrefour.pl?
Dzięki założeniu konta w serwisie możesz na bieżąco śledzić stan swoich punktów, masz dostęp do swoich danych oraz aktualnej oferty Programu. Możesz również przypisywać dedykowane dla Ciebie kupony do swojej karty, dzięki czemu nie będziesz musiał ich drukować.
został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty