Nie wybrałeś sklepuTani sposób na dalekie podróże

Chciałbyś skoczyć na kolację do Gdańska, ale właśnie zepsuł Ci się samochód? Musisz pojechać w interesach na Śląsk i chciałbyś obniżyć koszty? Jesteś świadomym ekologiem i nie lubisz zatruwania powietrza spalinami? Jedziesz pustym samochodem na drugi koniec Polski i marzysz o towarzystwie? Wypróbuj daleki carpooling, czyli sposób na podróżowanie przyjazne dla środowiska i twojego portfela.

Jak to działa?

Kierowcy i pasażerowie publikują propozycje i zapytania na portalach internetowych dedykowanych carpoolingowi, na portalach społecznościowych, specjalnych forach czy serwisach, takich jak

Jeśli znajdziemy interesującą nas ofertę, kontaktujemy się (najlepiej telefonicznie) z przyszłym towarzyszem podróży. Niektóre szczegóły warto ustalić już w trakcie pierwszej rozmowy:

  • Czas i miejsce wyjazdu;
  • Ewentualne koszty przejazdu;
  • Trasa, przewidywany czas trwania podróży i dokładne miejsce docelowe.

Gdy okaże się, że musisz zrezygnować z wyjazdu, to kierowca (lub pasażer) powinien wiedzieć o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Dobrze jest również wcześniej określić czy osoba, z którą pojedziemy jest paląca lub czy zgadza się na przewożenie zwierząt. Niektórzy umawiają się nawet na określony typ muzyki, która będzie odtwarzana w pojeździe.

Wspólne podróżowanie jest nie tylko ekologiczne, oszczędne i wygodne, ale pozwala również nawiązywać znajomości, poszerzać horyzonty i przeżywać niezapomniane przygody.„Odpowiedzialnie każdego dnia!” jest częścią realizowanego przez Carrefour Polska
programu „Anti Gaspi” - „STOP Marnotrawstwu”.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?