Nie wybrałeś sklepu"Zmniejszając zużycie wody w naszych domach zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko naturalne i oszczędzamy pieniądze."

 

Na rower marsz!

Aby w pełni korzystać z dobrodziejstw jazdy warto włączyć nasz popularny bicykl w codzienne czynności. Rowerem możemy jeździć rekreacyjnie, dojeżdżać do pracy, czy na zakupy. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni bagażnik, który powinien mieć konstrukcję stałą i możliwość przypięcia do niego światła odblaskowego i koszyka albo sakw rowerowych. Każdy rower powinien też być wyposażony w lampkę, na baterię lub zasilaną z dynamo. W rowerach miejskich konieczny jest też dobry dzwonek, a na deszczową pogodę przydadzą się dobre błotniki.

Zanim wyruszymy w podróż warto sprawdzić, czy obiekt, do którego zmierzamy, posiada udogodnienia dla cyklistów. Co powinno nas interesować?

  • Stojaki – to jedna z najważniejszych cech budynku, powinny umożliwiać bezpieczne przypięcie dowolnego roweru jednocześnie za ramę i koło. Muszą też być ustawione w odpowiedniej odległości, aby umożliwić swobodne przypięcie roweru z każdej strony. Za wzorcowy pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa uchodzi stojak typu odwrócone U. Stojaki powinny być zlokalizowane blisko wejścia do budynku.

  • Dostęp do narzędzi – czyli kluczy, śrubokrętów, łyżek, rozkuwacza do łańcucha, pompki czy zestawu do naprawy dętki, dzięki którym wykonamy wszystkie podstawowe naprawy. Są to akcesoria niezbędne w obiekcie, który jest przyjazny dla rowerzystów.

  • Zestaw pierwszej pomocy.„Odpowiedzialnie każdego dnia!” jest częścią realizowanego przez Carrefour Polska
programu „Anti Gaspi” - „STOP Marnotrawstwu”.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?