Nie wybrałeś sklepu

Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi zapoczątkowany w 1970 roku. To jedno z największych ekologicznych wydarzeń na świecie, które obecnie jest obchodzone w 192 krajach. W Polsce świętujemy Dzień Ziemi od 1990 roku. Celem Dnia Ziemi jest uświadomienie ludziom jak kruchy jest ekosystem naszej planety.

Każdego roku w wielu miastach polski samorządowcy wspólnie z organizacjami pozarządowymi organizują z tej okazji festyny, happeningi konkursy, wystawy, koncerty, pokazy filmów, zbiórki surowców czy akcje sadzenia drzewek.

Dzień Ziemi to dobra okazja, aby przybliżyć społeczeństwu, z jakimi problemami zmaga się współczesna ekologia, podnieść świadomość ekologiczną oraz propagować zachowania proekologiczne. Każdego roku w obchodach Dnia Ziemi biorą udział dziesiątki tysięcy osób z całej Polski.

Więcej informacji na temat obchodów Dnia Ziemi w Polsce znajdziesz na stronie www.dzienziemi.org.pl„Odpowiedzialnie każdego dnia!” jest częścią realizowanego przez Carrefour Polska
programu „Anti Gaspi” - „STOP Marnotrawstwu”.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?