Nie wybrałeś sklepu

Świąteczna Zbiórka Żywności

Tradycja uroczystego obchodzenia tego szczególnego czasu, jakim są Święta Bożego Narodzenia, jest mocno zakorzeniona w Polskiej kulturze. Niestety wielu Polaków nie może sobie pozwolić na godne spędzenie świąt, na przygotowanie świątecznych potraw dla siebie i swoich rodzin. Dlatego też, już po raz siedemnasty Federacja Polskich Banków Żywności organizuje przedświąteczna akcję pomocy osobom najuboższym.

Celem Świątecznej Zbiórki Żywności jest zebranie żywności, która tuż przed świętami zostanie przekazana osobom najbardziej potrzebującym. Akcja jest bardzo ważną formą wsparcia dla osób ubogich, dzięki której mogą one godnie spędzić święta Bożego Narodzenia.

W tym roku akcja odbywa się w dniach:

  • 22 listopada – 24 grudnia – zbiórka w Internecie oraz zbiórka charytatywnego sms’a,
  • 29 listopada – 1 grudnia – zbiórka w sklepach.

Zbiórka odbędzie się w 3 500 sklepach spożywczych na terenie całej Polski, w tym również w sklepach Carrefour. Na stronie www.bankizywnosci.pl możesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep, w którym odbędzie się akcja. W tym roku zbiórkę organizują 32 Banki Żywności.

W akcję można włączyć się również w Internecie oraz wysyłając charytatywny SMS o treści POMAGAM na nr 75365 (koszt 5 zł +VAT – dziękujemy operatorom sieci komórkowych za wsparcie akcji).

Produkty zebrane podczas akcji trafią do organizacji partnerskich, którym codziennie pomagają Banki Żywności m.in. do: jadłodajni dla ubogich, noclegowni dla bezdomnych, domów dla samotnych matek, świetlic dla ubogich dzieci i innych organizacji zajmujących się opieką najuboższych.

 


„Odpowiedzialnie każdego dnia!” jest częścią realizowanego przez Carrefour Polska
programu „Anti Gaspi” - „STOP Marnotrawstwu”.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?