- Znajdź sklep
- Gazetka promocyjna Carrefour
- Wiadomości
- Aktualne spoty reklamowe
- Akcje promocyjne
- Konkursy i loterie
- Eventy
- Produkt Carrefour
- Produkty z gratisem
- Produkt Polski
- Nowości w Carrefour
- Jakość Carrefour
- Carrefour i Disney razem
31 marca zakończyły
się eliminacje regionalne konkursu Elite Model Look 2007. W półfinałach
wyłoniono finalistki regionalne, które wezmą udział w finale ogólnopolskim.
Konkurencja była duża, a poziom wysoki. 31 marca o godzinie 13.00 odbyły się półfinały regionalne Elite Model Look 2007. 20 dziewcząt, wybranych przez jury konkursu, postawiło swoje pierwsze kroki na wybiegu. Prawdziwy pokaz mody w najnowszej kolekcji marki TeX oraz kolekcjach udostępnionych przez najemców centrów, prawdziwa publiczność – klienci centrów handlowych. Każdy mógł przyjść i zobaczyć jak radzą sobie kandydatki na modelki. Profesjonalne jury musiało dokonać trudnego wyboru w czasie trwającego ponad 30 minut pokazu i wybrać kolejne zwyciężczynie. Przed pokazami dziewczyny miały tylko kilkugodzinną próbę, podczas której musiały nauczyć się choreografii występu oraz dać sobie radę ze stresem.
Te, którym dopisało szczęście, zaprezentowały się publiczności po raz drugi w finale regionalnym o godzinie 17.00. Dziewczęta były bardzo zdenerwowane, a napięcie wzrosło, ponieważ spośród nich tylko jedna mogła zostać finalistką.
Dodatkowo jury przyznało 12 kandydatkom wyróżnienia i te dziewczyny, tak jak finalistki, wezmą udział w szkole modelingu Elite Model School. W ciągu kilku dni 24 dziewczęta będą uczyły się jak chodzić po wybiegu, dbać o swoją urodę i jak przygotować się do zawodu modelki. Elite Model School rozpocznie się 8 maja w hotelu Bellavista w Wesołej koło Warszawy. Uwieńczeniem pracy profesjonalistów modelingu i samych dziewcząt będzie Gala Finałowa, która odbędzie się 15 maja w Teatrze Roma w Warszawie. Przebieg przygotowań i relację z Gali telewidzowie będą mogli obejrzeć na antenie Polsatu.Poniżej lista finalistek i wyróżnionych z poszczególnych miast:
Konkurs Elite Model Look
Konkurs Elite Model Look jest wydarzeniem międzynarodowym organizowanym w ponad 50 krajach świata. Od pierwszej edycji w 1983 roku, konkurs uznawany jest za najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie mody. Od początku związani z nim byli światowej sławy styliści, projektanci mody i fotografowie. Ranga konkursu rośnie z roku na rok. Znakomitą rekomendacją dla wszystkich dziewczyn rozważających uczestnictwo w konkursie mogą być nazwiska takich top modelek jak Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Giselle Budchen, Linda Ewangelista czy Ashley Scott, które swoje pierwsze kroki na wybiegu stawiały właśnie podczas regionalnych eliminacji konkursu Elite Model Look. Z biegiem lat Konkurs udowodnił swoją skuteczność jako unikalne narzędzie rekrutacji i promocji nowych talentów. Co roku w eliminacjach Elite Model Look startuje ponad trzysta tysięcy młodych kobiet z całego świata. Założeniem konkursu jest wyszukanie interesujących i pięknych dziewczyn, zdecydowanych na to, by spełnić się w zawodzie modelki.