Nie wybrałeś sklepu

 

Strategia Rozwoju Zrównoważonego

Grupa Carrefour jest liderem wielkiej dystrybucji w Europie i numerem dwa na świecie - każdego dnia miliony klientów robią zakupy w sklepach Carrefour i korzystają ze świadczonych przez nas usług. Skala działalności Grupy Carrefour przekłada się na nasz ogromny wpływ ekonomiczny, środowiskowy i społeczny. Jako firma odpowiedzialna i świadoma swojego oddziaływania, Grupa Carrefour stworzyła Strategię Rozwoju Zrównoważonego, która stanowi nieodłączny element strategii biznesowej.

Rozwój zrównoważony zakłada, że potrzeby obecnego pokolenia są realizowane bez umniejszania szans przyszłych pokoleń na realizację podobnych potrzeb. Grupa Carrefour realizuje to założenie poprzez harmonijny rozwój w trzech obszarach: gospodarczym, środowiskowym i społecznym. Strategia Rozwoju Zrównoważonego Grupy Carrefour znajduje odzwierciedlenie w działalności operacyjnej oraz w edukacji klientów i dostawców, a także promowaniu postaw zgodnych z zasadą rozwoju zrównoważonego.


Carrefour Polska jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?