Nie wybrałeś sklepu

Sosy i przyprawy

Wyjątkowy aromat kuchni francuskiej to nie tylko kwestia sposobu przyrządzania potraw, ale również zasługa przypraw i ich odważnych połączeń.

Reflets de France

Sosy
i przyprawy
Kuchnia francuska w Twoim domu
 

Wyjątkowy aromat kuchni francuskiej to nie tylko kwestia sposobu przyrządzania potraw, ale również zasługa przypraw i ich odważnych połączeń.

Wędrówka przez kulinarną mapę Francji pobudza zmysły. Zapach bazylii, tymianku, jałowca, gałki muszkatołowej i słodkiej wanilii to niezwykły początek przygody z kuchnią tej części Europy.

Pomidory, które nabierają charakterystycznego smaku w towarzystwie ziół sprawiają, że sos staje się osobnym daniem. Słodyczy dodaje miód – ważna przyprawa, która w zależności od regionu ma inny charakter. We Francji nawet sól ma niezwykłe właściwości, a tylko ta oryginalna podkreśla walory tradycyjnych dań Reflets de France.

Czy wiesz, że:
  • W południowej Francji, w Langwedocji i Rousilllon popularny jest miód kasztanowy – o wyjątkowym smaku decyduje pasja pszczelarzy
  • Sól z Guérande to prawdziwa historia – znana jest od IX w. dzięki benedyktynom. Jest bogata w żelazo, cynk i magnez dzięki temu, że jest prawdziwym skarbem morza.
Przekąska rodem z Francji

Oryginalnym pomysłem na lekką kolację lub przekąskę, która zrobi wrażenie na gościach będą tosty z pastą z bakłażana. Zapiekanki, posypane serem sprawią, że łatwo przeniesiesz się do słonecznej Prowansji, gdzie dojrzewają soczyste warzywa.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?