Nie wybrałeś sklepu

Słodkie przetwory

Owocowa tradycja

Francja to nie tylko aromatyczne sery, ale również wyjątkowe przetwory.

Reflets de France

Słodkie
przetwory
Kuchnia francuska w Twoim domu
 

Francja to nie tylko aromatyczne sery, ale również wyjątkowe przetwory.

Klimat sprawia, że owoce z południa kraju wyróżniają się słodkim, słonecznym smakiem, dlatego francuskie dżemy i soki cieszą się tak dużą popularnością. Figowy lub morelowy dżem przygotowywany w specjalnych miedzianych naczyniach odmieni codzienne śniadanie i sprawi, że deser będzie zawsze wykwintny.

Reflet de France to specjalnie wybrane owoce, soczyste i wyróżniające się jakością – dzięki temu przetwory smakują tak, jak w słonecznych krainach Roussilion i Prowansji.

Czy wiesz, że:
  • Foie gras doskonale smakuje w towarzystwie dżemu figowego.
  • Przetwory Reflets de France słodzone są cukrem trzcinowym – w minimalnej ilości, która podkreśla soczysty smak owoców.
  • Tajemnica tradycyjnych francuskich przetworów to sposób gotowania owoców – miedziane naczynia równomiernie się rozgrzewają i wydobywają unikalny charakter dżemów.
Śniadanie po francusku

Brioszki z dżemem figowym i foie gras to esencja francuskiego wyczucia smaku. Delikatne, maślane bułeczki drożdżowe wystarczy posmarować równomiernie dżemem figowym i położyć plasterek foie gras – warto dodać świeży tymianek. Przed podaniem, schłodź brioszki.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?