Nie wybrałeś sklepu

JAKOŚĆ Z NATURY CARREFOUR

Aby połączyć doskonałość naturalnego smaku z najlepszą jakością, stworzyliśmy gamę produktów Jakość z Natury Carrefour. Wszystkie produkty z tej oferty zostały wyprodukowane przez zaufanych producentów w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

ZOBACZ PRODUKTY

Jakość z Natury Carrefour

Co to jest Jakość z Natury Carrefour?

Już od 1997 roku Carrefour angażuje się we współpracę z producentami żywności spod znaku Jakość z Natury Carrefour. Promowanie smacznych i lokalnych produktów jest dla nas priorytetem.

Produkty spod znaku Jakość z Natury Carrefour pochodzą z wybranych regionów Polski oraz Europy. Są produkowane przez naszych starannie wyselekcjonowanych i często długoletnich partnerów. Pracują oni z poszanowaniem środowiska: w przypadku właścicieli upraw warzyw i owoców – zgodnie z ich naturalnym cyklem dojrzewania, a w przypadku hodowców zwierząt – z poszanowaniem dobrostanu zwierząt To wszystko wraz z zaangażowaniem i pasją naszych producentów gwarantuje najlepszą jakość oraz smak oferowanych przez nas produktów.

Jesteśmy dumni z naszego rolnictwa i jego owoców, dlatego większość naszych produktów pochodzi z polskich regionów. Jednak z racji tego, że nie wszystko można wyprodukować w Polsce, postanowiliśmy nawiązać współpracę także z producentami najlepszych produktów spożywczych z zagranicy. Dzięki temu w naszej ofercie klienci znaleźć mogą łososia wyhodowanego w wodach norweskich fiordów czy szynkę Serrano dojrzewającą u podnóży Pirenejów. Każdemu z tych produktów przypisano zeszyty specyfikacji, który zawiera opisany szczegółowo proces produkcji i gwarantuje pełną identyfikalność artykułu – dosłownie „od pola do talerza”. Wszystko zaś po to, aby zapewnić naszym klientom najlepsze produkty pochodzące z najsmaczniejszych regionów Europy, pełne smaku, zdrowe i – co ważne – bezpieczne dla zdrowia.

 


Dlaczego Jakość z Natury Carrefour to gwarancja dobrego smaku?

Tradycyjne metody produkcji, ograniczenie do minimum środków chemicznych użytych do ochrony roślin, wieloletnie doświadczenie i pasja naszych producentów – oto, co wyróżnia produkty z oferty sygnowanej tym znakiem. Zanim trafią na półkę, wszystkie poddawane są dokładnej selekcji i badaniom – zależy nam bowiem, by były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dlatego też nasze owoce przed zbiorem poddawane są badaniom poziomu zawartego w nich cukru.

Zobacz nasz film:

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?