Nie wybrałeś sklepu
KURCZAK Z CHOWU WYBIEGOWEGO
Pochodzenie: Polska wschodnia

Kurczak z chowu wybiegowego Jakość z Natury Carrefour to:

  1. dostęp kurczaka do wybiegu przez cały rok,
  2. odpowiednia ilość miejsca w kurniku,
  3. dzienne światło w kurniku oraz pasza dostępna cały czas,
  4. specjalnie dobrana pasza zapewniająca prawidłowy wzrost i zdrowie,
  5. pasza pozbawiona nie tylko GMO, ale i soi. Dzięki temu nie musimy sprowadzać tej rośliny z dalekiej Brazylii i korzystamy tylko ze składników pochodzących z Polski i okolic.
Zdrowie i podwyższoną odporność kurczakom zapewniają roślinne preparaty, probiotyki i szczepionki, jakie podaje się również rodzicom tych ptaków (eliminuje się w ten sposób zagrożenie chorobami przenoszonymi z pokolenia na pokolenie), a także zdrowa pasza dobrana do konkretnego etapu rozwoju, duża ilość ruchu i otwarta przestrzeń. Równie ważny jest fakt, że hodowle znajdują się na czystych, nieprzemysłowych terenach polskiej wsi.
  1. Bezpieczny produkt dla konsumenta: kontrole weterynaryjne przeprowadzane przed i po uboju, najwyższy poziom higieny, odpowiednie warunki transportu i przechowywania mięsa.
  2. Nasz producent może zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu, ponieważ sprawuje kontrolę nad całym procesem produkcji: począwszy od hodowli rodziców naszych kurczaków, poprzez produkcję paszy i chów ptaków z chowu wybiegowego, a na uboju zwierząt skończywszy.
  3. Mięso pochodzące od starannie wyselekcjonowanych doświadczonych polskich hodowców.
  4. Kurczaki z chowu wybiegowego Jakość z Natury Carrefour żyją min. 70 dni - średnio dwa razy dłużej od przeciętnego brojlera. Wolniejszy wzrost wpływa nie tylko na smak mięsa, ale również na zdrowie ptaków, które dzięki naturalnemu trybowi życia są mniej podatne na choroby.
  5. Inna budowa fizyczna kurczaków, podawana im pasza i bezstresowy sposób życia wpływają na walory smakowe ich mięsa. Ma ono wyraźną strukturę i aromat, dzięki czemu jest idealne nie tylko na rosół, ale także do pieczenia i różnych innych potraw
mapka

Producenci

Jednymi z hodowców kurczaków z chowu wybiegowego Jakość z Natury Carrefour są Pani Halina Głowniak i Pan Edward Głowniak. Państwo Głowniak zajmują się chowem kurczaków od przeszło 35 lat. W ich gospodarstwie, kurczaki mają doskonałe warunki do zdrowego i naturalnego rozwoju

Co było pierwsze, jajko czy kura?

 

Produkt jest dostępny w wybranych sklepach. Pobierz listę sklepów

Zobacz nasz przepis

Pieczony kurczak
ZOBACZ PRZEPIS
został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?