Nie wybrałeś sklepu

Kasy Rodzinne w hipermarketach Carrefour

Nowe boksy kasowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zakupy nawet z kilkoma pociechami przebiegły szybko i sprawnie. Oprócz kolorowego wystroju, nowe kasy oferują również, m.in. podesty ze schodkami, dzięki którym dzieci mogą brać czynny udział w pakowaniu zakupów. Do końca roku kasy rodzinne znajdą się we wszystkich hipermarketach Carrefour w Polsce.

Kasjerzy przebrani w kostiumy bajkowych postaci

Dodatkową niespodzianką dla dzieci są osoby obsługujące kasy. Może zdarzyć się tak, że skanowaniem zakupów wykładanych przez dziecko zajmie się księżniczka lub czarodziej z bajki.

Szerokie alejki oraz dodatkowe podesty dla dzieci

Przy wybranych kasach w największych hipermarketach znajdują się kąciki dla dzieci, w których najmłodsi mogą miło spędzić czas podczas, gdy ich rodzice są obsługiwani przez kasjera.

Karta Dużej Rodziny

Aż do -10% za zakupy w ponad 80 hipermarketach

W kasach rodzinnych Carrefour honorowana jest ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Carrefour jest pierwszą z dużych sieci hipermarketów, która zdecydowała się przystąpić do tego ogólnopolskiego projektu przygotowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz wspierającego rodziny wielodzietne. Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, może skorzystać w ramach Karty z rabatu aż do -10% za zakupy w ponad 80 hipermarketach Carrefour w Polsce.

został zapisany jako Twój sklep.

Do czasu wybrania nowego sklepu lub wyczyszczenia plików cookies wszystkie gazetki, produkty, akcje oraz oferty będą prezentowane w kontekście sklepu, który wybrałeś.

Szczegóły sklepu


Zobacz w tym sklepie

Gazetka
promocyjna
Akcje
promocyjne
Nasze
Marki
Polecane
produkty

Lista zakupów
Pobierz listę Wydrukuj listę
Produkt Cena jedn. Ilość Cena
Wartość produktów 249,99
Jeśli zmienisz sklep
utracisz swoją listę zakupów!
Co chcesz zrobić?